Wykulane zwycięstwo ŚDS-u

11.12.2008, 12:29

Wola

8 grudnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woli odbył się IV Turniej Osób Niepełnosprawnych w Kręgle. Organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli.


W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione z Środowiskowym Domem Samopomocy: Warsztaty Terapii Zajęciowej z Pszczyny, Zespół Szkół Nr 3 z Pszczyny oraz gospodarze turnieju Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli.

Po przywitaniu gości i wylosowaniu grup eliminacyjnych zawody rozpoczęły się na dobre. Od początku turnieju emocjom nie było końca. Wspaniała rywalizacja zawodników i głośny doping widowni stworzyły cudowną atmosferę . W czterech rundach wyłoniono ósemkę półfinalistów, a do ścisłego finału zakwalifikowali się następujący zawodnicy: Jarosław Wrześniewski (Świetlica terapeutyczna), Aneta Jaromin (ŚDS Wola), Krzysztof Pyrtek (ŚDS Pszczyna) i Krzysztof Rachański (ŚDS Wola).

Po krótkiej przerwie na posiłek, rozegrał się prawdziwy bój o I miejsce w turnieju. Widownia głośno biła brawa po każdym zbitym kręglu, komentator tracił głos licząc każdy punkt, emocje sięgały zenitu. Zawodnicy do końca dzielnie walczyli o tytuł mistrza. Zwycięzcą został Krzysztof Pyrtek, drugie miejsce zajął Krzysztof Rachański a trzecie miejsce zdobyła jedyna kobieta w finale niespodzianka tego turnieju Aneta Jaromin.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, dyplomy, statuetki oraz lśniące medale. W tym miejscu organizatorzy ogromnie dziękują kierownikowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Woli za udostępnienie kręgielni oraz sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych. (Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli)


agw

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1

Zobacz także

Bilety wspomogą ŚDS
Bilety wspomogą ŚDS
W ŚDS-ie jeszcze świątecznie
W ŚDS-ie jeszcze świątecznie
PUP: Niemal 500 tys. zł wsparcia na realizację kolejnych zadań
PUP: Niemal 500 tys. zł wsparcia na realizację kolejnych zadań
Leśna przygoda z biblioteką
Leśna przygoda z biblioteką
Stypendia sportowe dla zawodników z Pszczyny
Stypendia sportowe dla zawodników z Pszczyny

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18