Wygraj wycieczkę do Brukseli!

21.09.2006, 15:02

Pszczyna, powiat

Ruszył konkurs adresowany do uczniów szkół gimnajzalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Nagroda jest bardzo atrakcyjna - zwycięzca pojedzie na kilkudniową wycieczkę do Brukseli!


Konkurs organizuje Gazeta Pszczyńska”, a odbywa się on pod honorowym patronatem prof. Genowefy Grabowskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na zwycięzcę czeka nietuzinkowa nagroda – kilkudniowy wyjazd do Brukseli. Będzie to niepowtarzalna okazja, by osobiście zobaczyć Parlament Europejski, a także zwiedzić z przewodnikiem Brukselę. W programie przewidziano również spotkanie z prof. Genowefą Grabowską. Wyjazd planowany jest w dniach od 10 do 13 października. Uczestnicy będą mieli zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie i opłaty za przejazd.

Aby wziąć dział w konkursie, należy przygotować pracę pisemną na temat „Co ja, młody człowiek, mogę zyskać na członkostwie Polski w Unii Europejskiej?”. Wszystkie szkoły naszego powiatu otrzymały informacje o konkursie i teraz ich zadaniem jest przeprowadzenie wewnątrzszkolnych eliminacji. Tylko trzy najlepsze prace z danej szkoły mogą wziąć udział w konkursie. Wyłonione prace należy dostarczyć do siedziby Redakcji Gazety, Pszczyna, ul. Warowna 14 do 30 września do godziny 12.00.

Spośród najlepszych prac jury wyłoni jednego zwycięzcę. Jego nazwisko poznamy 1 października.
Czasu jest więc niewiele, ale nagroda kusząca. Zatem, Drodzy Uczniowie... do komputerów!

pin

T G+ F

Zobacz także

Młodzież z Chrobrego w Brukseli
Młodzież z Chrobrego w Brukseli
W nagrodę pojadą do Brukseli
W nagrodę pojadą do Brukseli
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym
Chochla 2019 z finalistą programu MasterChef
Chochla 2019 z finalistą programu MasterChef

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18