Wybory Miss POLKA 2013 - startują nasze mieszkanki

28.06.2013, 09:47

Pszczyna, region

Przeglądaj kandydatki – zobacz najpiękniejsze dziewczyny z województwa śląskiego - w tym Patrycję z Goczałkowic-Zdroju, Kamilę oraz Małgorzatę z Pszczyny.


W dniach od 1 czerwca do 7 września 2013 roku Polska uczestniczy w ogólnopolskich Wyborach Miss Polka 2013. Dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet prezentując swoją urodę, osobowość i poczucie humoru, zostanie zakończone Galą finałową zorganizowaną w nowo wybudowanej sali koncertowej miasta Sosnowiec.

Na poszczególnych etapach konkursu, kandydatki prowadzone są przez ekspertów miedzy innymi w dziedzinie fotografii, choreografii, fitnessu czy stylizacji. W przeprowadzanych castingach, wyborach regionalnych udział wezmą znane modelki oraz przedstawiciele najlepszych polskich agencji modowych.
Przez okres czterech miesięcy zrealizowanych zostanie około 200 filmów oraz 250 sesji zdjęciowych promujących kandydatki. Stopniowa selekcja pozwoli wyłonić 16 najpiękniejszych pań.

Finalistki konkursu przez 10 dni będą uczestniczyć w zgrupowaniu odbywającym się w Pałacu Saturna w Czeladzi. Jest to jedyny taki kompleks Term Rzymskich w Europie. Korzystając z saun, łaźni i basenów, kandydatki zostaną poddane zabiegom poprawiającym ich wygląd przed wielkim finałem konkursu. Podczas zgrupowania odbędą się sesje zdjęciowe, przymiarki kreacji przygotowanych przez projektantów mody a także szkolenia i warsztaty prowadzone przez cenionych specjalistów związanych z branżą modową, medialną i artystyczną.

Kolejny etap Wyborów Miss Polka2013 – prezentacja kandydatek. W czerwcu fani będą mieli okazję obserwować piękne polki biorące udział w konkursie. Aby lepiej poznać uczestniczki widzowie mogą korzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego panelu fana.

Zobacz najpiękniejsze dziewczyny z województwa śląskiego Prezentacja

Nasze pozostałe kandydatki w konkursie: Kamila i Małgorzata z Pszczyny

ram

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Wybory w Woli: Mała Miss 2011
Wybory w Woli: Mała Miss 2011
Startują GALK-owcy
Startują GALK-owcy
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz  pozostałych jednostkach
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz pozostałych jednostkach
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Akcja wolontariacka w firmie Ambra
Akcja wolontariacka w firmie Ambra

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18