Wola: świąteczne pływanie

22.12.2006, 16:05

Zawody pływackie na basenie w Woli zamkneły mikołajkowe obchody. Organizatorzy, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Gilus”, nie spodziewali się, że będzie się cieszył aż takim powodzeniem.

Pływacy od najmłodszych po uczniów szkół ponadgimnazjalnych tłumnie stawili się 16 grudnia na pływalni. I to nie tylko z poiwatu pszczyńskiego, ale też Kęt, Oświęcimia czy Czechowic. Tak więc poza rekordami w wodzie padł kolejny – frekwencji.
Zobacz wyniki tegorocznych, III Mikołajkowych Zawodów Pływackich Wola 2006:

25 m dowolnym, 1 - 8 lat, dziewczęta
1. Julia Koral
2. Aleksandra Kasperek
3. Miriam Kwiatek
4. Aleksandra Jankowska
5. Anna Mitko
6. Olga Sobczak
7. Agata Mietlińska
8. Monika Świerczek
9. Weronika Janosz
10. Katarzyna Sojka
11. Martyna Wieczorek
12. Natalia Piosik
13. Dominika Maroszek
14. Milena Zielińska
15. Aleksandra Karbowy
16. Maria Danel
17. Kornelia Lotawiec
18. Sonia Nieckarz
19. Daria Czop
20. Natalia Biziorek
21. Sandra Soćko
22. Julia Grabiec
23. Kinga Skarboń
24. Agata Niewiadomska
25. Justyna Mamok
26. Aleksandra Granatyr
27. Julia Duda
28. Agata Grabiec
29. Klaudia Rozmus
30. Weronika Głąb
31. Michalina Kozubek
32. Barbara Biolik
33. Julia Bazylewicz
34. Kamila Nowak

25 m styl dowolnym, 8 lat i młodsi, chłopcy
1. Arkadiusz Topolski
2. Konrad Seremet
3. Kamil Bury
4. Kacper Bazylewicz
5. Marek Morkisz
6. Kacper Murański
7. Adrian Danielczyk
8. Marcin Gerlich
9. Marcin Danielczyk
10. Bartosz Hadrian
11. Maciej Gałdyn
12. Mateusz Sordyl
13. Karol Trela
14. Jakub Majnusz
15. Jakub Grabiec
16. Michał Wrzoł
17. Radosław Dobry
18. Jakub Komarek
19. Mateusz Laskowski
20. Patryk Kulicki
21. Szymon Psiuk
22. Paweł Mucha
23. Patryk Wojciech
24. Mateusz Gogol
25. Szymon Gibała
26. Wiktor Wyleżuch
27. Dawid Lipski
28. Karol Wieliczka
29. Tymoteusz Porwit
30. Norbert Czubin
31. Kamil Szyszka
32. Julian Solik
33. Michał Kusek
34. Dawid Bierzyński

25m grzbietowym, 1 - 8 lat, dziewczęta
1. Miriam Kwiatek
2. Aleksandra Kasperek
3. Julia Koral
4. Aleksandra Jankowska
5. Julia Kobiór
6. Milena Zielińska
7. Patrycja Jurzak
8. Monika Świerczek
9. Anna Mitko
10. Olga Sobczak
11. Agata Mietlińska
12. Barbara Biolik
13. Agata Niewiadomska
14. Gabriela Fuks
15. Dominika Maroszek
16. Weronika Janosz
17. Maria Wyleżuch
18. Justyna Mamok
19. Aleksandra Granatyr
20. Martyna Wieczorek
21. Sonia Nieckarz
22. Natalia Biziorek
23. Natalia Piosik
24. Emilia Maruda
25. Maria Danel
26. Klaudia Rozmus
27. Jadwiga Pigan
28. Kinga Skarboń
29. Kornelia Lotawiec
30. Agata Grabiec
31. Sandra Soćko
32. Julia Bazylewicz
33. Michalina Kozubek
34. Julia Grabiec
35. Klaudia Gawęda
36. Natalia Wróbel
37. Weronika Sochacka
38. Kamila Nowak
39. Ksenia Sporysz
40. Karolina Kuszek
41. Dominika Komandera
42. Natalia Wrona
43. Emilia Stawowy
44. Julia Duda
45. Paulina Pałka
46. Wiktoria Głąb
47. Justyna Komraus
48. Aleksandra Kwiczala

25 m, grzbietowym, 1 - 8 lat, chłopcy
1. Konrad Seremet
2. Arkadiusz Topolski
3. Kamil Bury
4. Kacper Bazylewicz
5. Adrian Danielczyk
6. Marek Morkisz
7. Marcin Gerlich
8. Mateusz Sordyl
9. Radosław Dobry
10. Jakub Majnusz
11. Bartosz Hadrian
12. Bernard Pigan
13. Karol Trela
14. Maciej Gałdyn
15. Norbert Czubin
16. Kacper Murański
17. Patryk Wojciech
18. Marcin Danielczyk
19. Szymon Psiuk
20. Emil Zieliński
21. Michał Wrzoł
22. Jakub Komarek
23. Jakub Grabiec
24. Mateusz Laskowski
25. Patryk Kulicki
26. Mateusz Gogol
27. Michał Kusek
28. Dawid Lipski
29. Paweł Mucha
30. Mateusz Janosz
31. Karol Wieliczka
32. Julian Solik
33. Szymon Latusek
34. Wiktor Wyleżuch
35. Kacper Kędziora
36. Filip Matyasik
37. Szymon Gibała
38. Piotr Brauntsch
39. Dawid Bierzyński
40. Tymoteusz Porwit
41. Tomasz Kulicki
42. Kornel Olearka
43. Michał Hurnik
44. Kamil Rozmus
45. Kacper Barborka
46. Tomasz Pająk
47. Patryk Doktor
48. Dawid Doniecki
49. Kacper Stawowy

50m grzbietowy, 9 - 10 lat, dziewczęta
1. Joanna Bartoszek
2. Katarzyna Sanak
3. Magdalena Michalczyk
4. Agnieszka Puczka
5. Sabina Olma
6. Klaudia Krajewska
7. Roksana Smolec
8. Natalia Dynowska
9. Aneta Dworzańska
10. Wiktoria Dzryzga
11. Maria Zielińska
12. Joanna Wrona
13. Sonia Szuściel
14. Monika Konieczny
15. Justyna Polak
16. Dominika Gretka
17. Aleksandra Kocima

50m grzbietowym, 11 - 12 lat, dziewczęta
1. Agnieszka Trenda
2. Katarzyna Połącarz
3. Katarzyna Gałdyn
4. Serafin Jolanta
5. Karolina Zduńczyk
6. Angelika Idziaszek
7. Dorota Piech
8. Olga Noga
9. Beata Pękała
10. Katarzyna Wróbel
11. Katarzyna Mucha
12. Paulina Konieczny
13. Michalina Granatyr
14. Klaudia Foltak

50m grzbietowym, 13 - 14 lat, dziewczęta
1. Urszula Magdziarz
2. Anna Kołodziej
3. Patrycja Łabuzek
4. Barbara Czechowska
5. Katarzyna Chlupka
6. Karmena Kapłanek
7. Karolina Klimas

50m grzbietowym, 9 - 10 lat, chłopcy
1. Szymon Chrobok
2. Przemysław Liszewski
3. Adrian Bernat
4. Paweł Sapek
5. Marcin Strządała
6. Jakub Hutny
7. Dawid Boziński
8. Maciej Pytel
9. Jakub Ratka
10. Piotr Mucha
11. Bartosz Borkowski
12. Adrian Puchała
13. Adam Wawrzyczek
14. Paweł Sordyl
15. Marek Szafron
16. Marek Biolik
17. Łukasz Żelech
18. Robert Szyszka
19. Arkadiusz Mendyk
20. Jakub Zdrowak
21. Kosma Wantuch

50m grzbietowym, 11 - 12 lat, chlopcy
1. Adrian Pomietło
2. Artur Morkisz
3. Filip Duży
4. Piotr Wilczyński
5. Mateusz Gorzędowski
6. Mateusz Kujawa
7. Janusz Wawak
8. Szymon Hutny
9. Patryk Majnusz
10. Adrian Grzeszczyk
11. Ryszard Górski
12. Rafał Martyna
13. Maciej Kozubek
14. Kacper Kubica
15. Marcin Kołek

50m grzbietowym 13 - 14 latm chłopcy
1. Tomasz Raczkiewicz
2. Tomasz Kawala
3. Mateusz Wątroba
4. Jacek Gaudyn
5. Dawid Gałuszka

50m grzbietowym, 15 lat i starsi, mężczyźni
1. Michał Krasoń
2. Grzegorz Kołek

50m klasycznym, 9 - 10 lat, dziewczęta
1. Roksana Człowiek
2. Martyna Wyrobek
3. Klaudia Seremet
4. Katarzyna Sanak
5. Dominika Wysogląd
6. Justyna Kunina
7. Zofia Szczypiórkowska
8. Alicja Adamczyk
9. Kinga Bylica
10. Joanna Zbień
11. Roksana Smolec
12. Urszula Szczerbowska
13. Karolina Zając
14. Paulina Dziędziel
15. Sonia Szuściel 97
16. Natalia Soból 97
17. Wiktoria Dzryzga

50m klasycznym, 11 - 12 lat, dziewczęta
1. Anna Łaszkiewicz
2. Barbara Bożek
3. Dominika Pytel
4. Klaudia Chechelska
5. Klaudia Kozaryszczuk
6. Katarzyna Ptaszek
7. Paulina Klimas
8. Anna Kruk
9. Klaudia Świerkot
10. Agata Dziędziel
11. Agnieszka Płaza
12. Paulina Świerkot
13. Zuzanna Balcerzak
14. Joanna Kosińska
15. Michalina Granatyr
16. Katarzyna Mucha
17. Olga Noga
18. Martyna Karbowy
19. Paulina Konieczny
20. Weronika Wyszniewska
21. Natalia Koczy
22. Gabriela Gacek

50m klasycznym, 13 - 14 lat, dziewczęta
1. MONIKA TYMURA
2. Agnieszka Skwarek
3. Agnieszka Chechelska
4. Aleksandra Świerkot
5. Magdalena Pawica
6. Marlena Buczek
7. Krystyna Nycz
8. Joanna Czyż

50m klasycznym, 9 - 10 lat, chłopcy
1. Sylwester Latusek
2. Wojciech Sojka
3. Bartosz Bazylewicz
4. Dawid Kaczmarczyk
5. Mikołaj Kozaryszczuk
6. Łukasz Jękot
7. Kamil Tymura
8. Bartosz Liszka
9. Kamil Czerwiński
10. Tymoteusz Goczoł
11. Marcel Adamczyk
12. Kacper Pach
13. Jakub Dyrszka
14. Łukasz Żelech
15. Jakub Jasiołek
16. Adrian Puchała
17. Bartosz Borkowski
18. Arkadiusz Mendyk
19. Marek Biolik
20. Jakub Zdrowak
21. Mateusz Szczotok

50m klasycznym, 11 - 12 lat, chłopcy
1. Adrian Pomietło
2. Mateusz Bielaszak
3. Przemysław Czuk
4. Adrian Grzeszczyk
5. Szymon Paluch
6. Tomasz Krawiec
7. Michał Ziarnik
8. Patryk Skarboń
9. Filip Duży
10. Jakub Skoczyński
11. Szymon Hutny
12. Marcin Kołek
13. Maciej Kozubek
14. Piotr Kołek

50m klasycznym, 13 - 14 lat, chłopcy
1. Jonasz Hałat
2. Jacek Gaudyn
3. Kamil Wieczorek
4. Przemysław Mendyk
5. Aleksander Czuk
6. Mateusz Wątroba
7. Mateusz Białowąs
8. Damian Mędrysa
9. Mateusz Przewoźnik

50m klasycznym, 15 lat i starsi, mężczyźni
1. Łukasz Dziopa
2. Bartosz Węgrzyn
3. Paweł Hadrian
4. Michał Krasoń

50m motylkowym, 9 - 10 lat, dziewczęta
1. Klaudia Seremet
2. Klaudia Kowalik
3. Marta Janusz
4. Olga Ćwiękała
5. Justyna Sikora
6. Sabina Olma
7. Iga Januszewska
8. Magdalena Marciniec
9. Anna Osiadacz
10. Karolina Kabierz

50m motylkowym, 11 - 12 lat, dziewczęta
1. Olga Niedzielska
2. Michalina Szkolak
3. Adrianna Dzida
4. Katarzyna Połącarz
5. Natalia Sobek
6. Angelika Idziaszek
7. Kinga Opołka
8. Klaudia Chechelska

50m motylkowym, 13 - 14 lat, dziewczęta
1. Urszula Magdziarz
2. Agnieszka Chechelska
3. Katarzyna Chlupka

50m motylkowym, 9 - 10 lat, chłopcy
1. Adam Kotowski
2. Sylwester Latusek
3. Przemysław Liszewski
4. Adrian Bernat
5. Dawid Boziński
6. Bartosz Koczy
7. Mikołaj Kozaryszczuk

50m motylkowym, 11 - 12 lat, chłopcy
1. Patryk Nosal
2. Damian Osiadacz
3. Wojciech Obytułowicz
4. Mateusz Żymańczyk
5. Artur Morkisz
6. Łukasz Buczek
7. Jakub Skoczyński
8. Szymon Paluch
9. Pawel Przystał
10. Patryk Majnusz
11. Jarosław Bryja
12. Mikołaj Dudek

50m motylkowym, 13 - 14 lat, chłopcy
1. Krzysztof Chuptys
2. Adam Danielczyk
3. Antoni Gara
4. Jakub Dwojak
5. Tomasz Raczkiewicz
6. Tomasz Kawala
7. Jan Cwynar

50m motylkowym, 15 lat i starsi, mężczyźni
1. Sebastian Lewicki
2. Konrad Foksiński
3. Piotr Urbańczyk

50m dowolnym, 9 - 10 lat, dziewczęta
1. Roksana Człowiek
2. Joanna Bartoszek
3. Olga Ćwiękała
4. Klaudia Kowalik
5. Justyna Sikora
6. Iga Januszewska
7. Anna Osiadacz
8. Justyna Kunina
9. Alicja Adamczyk
10. Magdalena Wątroba
11. Karolina Kabierz
12. Joanna Zbień
13. Klaudia Krajewska
14. Kinga Bylica
15. Urszula Szczerbowska
16. Aneta Dworzańska
17. Natalia Soból
18. Paulina Dziędziel
19. Zofia Szczypiórkowska
20. Karolina Zając
21. Joanna Wrona
22. Maria Zielińska
23. Dominika Gretka
24. Aleksandra Kocima
25. Monika Konieczny

50m dowolnym, 11 - 12 lat, dziewczęta
1. Olga Niedzielska
2. Barbara Bożek
3. Adrianna Dzida
4. Agnieszka Trenda
5. Dominika Pytel
6. Karolina Niesyto
7. Karolina Zduńczyk
8. Agnieszka Płaza
9. Natalia Sobek
10. Michalina Szkolak
11. Serafin Jolanta
12. Agata Dziędziel
13. Katarzyna Ptaszek
14. Zuzanna Balcerzak
15. Joanna Kosińska
16. Natalia Koczy
17. Weronika Wyszniewska
18. Klaudia Foltak
19. Gabriela Gacek
20. Martyna Karbowy

50m dowolnym, 13 - 14 lat, dziewczęta
1. Anna Kołodziej
2. Agnieszka Skwarek
3. Monika Woska
4. Agnieszka Janusz
5. Aleksandra Świerkot
6. Karolina Klimas
7. Magdalena Pawica
8. Karmena Kapłanek
9. Karolina Wróbel
10. Marlena Buczek
11. Krystyna Nycz
12. Joanna Czyż

50m dowolnym, 9 - 10 lat, chłopcy
1. Przemysław Zieliński
2. Tomasz Prokopowicz
3. Adam Kotowski
4. Mateusz Filipczyk
5. Jakub Hutny
6. Mateusz Kulczyk
7. Marcin Strządała
8. Dawid Kaczmarczyk
9. Paweł Sapek
10. Łukasz Jękot
11. Kacper Obetkon
12. Tymoteusz Goczoł
13. Kamil Czerwiński
14. Marek Szafron
15. Bartosz Koczy
16. Maciej Pytel
17. Jakub Dyrszka
18. Kacper Pach
19. Bartosz Liszka
20. Adam Wawrzyczek
21. Mateusz Zajączek
22. Piotr Mucha
23. Jakub Jasiołek
24. Robert Szyszka
25. Jakub Ratka
26. Marcel Adamczyk
27. Kosma Wantuch
28. Dawid Sochocki
29. Mateusz Szczotok

50m dowolnym, 11 - 12 lat, chłopcy
1. Patryk Nosal
2. Damian Osiadacz
3. Mateusz Bielaszak
4. Michał Ziarnik
5. Łukasz Buczek
6. Piotr Wilczyński
7. Mateusz Gorzędowski
8. Patryk Skarboń
9. Ryszard Górski
10. Mateusz Kujawa
11. Adrian Kubiesa
12. Miczał Kędzior
13. Pawel Przystał
14. Tomasz Krawiec
15. Jarosław Bryja
16. Mikołaj Dudek
17. Rafał Martyna
18. Kacper Kubica
19. Mateusz Żymańczyk
20. Artur Niedziela
21. Janusz Wawak
22. Piotr Kołek

50m dowolnym, 13 - 14 lat, chłopcy
1. Krzysztof Chuptys
2. Antoni Gara
3. Sebastian Sobocik
4. Michał Zając
5. Jonasz Hałat
6. Kamil Wieczorek
7. Dawid Obytułowicz
8. Aleksander Czuk
9. Dawid Gałuszka
10. Mateusz Przewoźnik
11. Przemysław Mendyk
12. Damian Mędrysa

50m dowolnym, 15 lat i starsi, mężczyźni
1. Łukasz Dziopa
2. Piotr Urbańczyk
3. Grzegorz Kołek
4. Bartłomiej Sordyl
5. Paweł Hadrian

100m zmiennym, 9 - 10 lat, dziewczęta
1. Magdalena Michalczyk
2. Martyna Wyrobek
3. Agnieszka Puczka
4. Marta Janusz
5. Magdalena Marciniec

100m zmiennym, 11 - 12 lat, dziewczęta
1. Anna Łaszkiewicz
2. Katarzyna Gałdyn
3. Paulina Klimas
4. Anna Kruk
5. Klaudia Kozaryszczuk
6. Karolina Niesyto
7. Kinga Opołka

100m zmiennym, 13 - 14 lat, dziewczęta
1. Monika Tymura
2. Patrycja Łabuzek
3. Monika Woska
4. Agnieszka Janusz

100m zmiennym, 9 - 10 lat, chłopcy
1. Szymon Chrobok
2. Przemysław Zieliński
3. Tomasz Prokopowicz
4. Wojciech Sojka
5. Mateusz Filipczyk
6. Bartosz Bazylewicz
7. Kamil Tymura
8. Kacper Obetkon

100m zmiennym, 11 - 12 lat, chłopcy
1. Wojciech Obytułowicz
2. Przemysław Czuk
3. Adrian Kubiesa

100m zmiennym, 13 - 14 lat, chłopcy
1. Adam Danielczyk
2. Michał Zając
3. Jakub Dwojak
4. Dawid Obytułowicz

100m zmiennym, 15 lat i starsi, mężczyźni
1. Konrad Foksiński
2. Bartosz Węgrzyn

agw

T G+ F

Zobacz także

Regularne kursy busa na trasie Wola - Oświęcim - Wola
Regularne kursy busa na trasie Wola - Oświęcim - Wola
Świąteczne pływanie
Świąteczne pływanie
Nielegalna bimbrownia w Jarząbkowicach. Właściciel zostanie ukarany
Nielegalna bimbrownia w Jarząbkowicach. Właściciel zostanie ukarany
Pszczyńskie specjały na targach w Berlinie
Pszczyńskie specjały na targach w Berlinie
Z alko i narko goglami na Orliku. Młodzi piłkarze poznali wpływ substancji odurzających na percepcję
Z alko i narko goglami na Orliku. Młodzi piłkarze poznali wpływ substancji odurzających na percepcję

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18