W mediach zamieszczono m.in. zdjęcie butów ofiary. Jednak nie to pozwoliło ustalić jej tożsamość (fot. KPP Pszczyna)

Wiadomo już, kim była ofiara wypadku w Warszowicach

Warszowice30.11.2018, 12:29

Prawie miesiąc trwały czynności policjantów mające na celu ustalenie personaliów kobiety, która na początku listopada zginęła w wypadku drogowym w Warszowicach.

Kobieta, która zginęła w wypadku na „wiślance” w Warszowicach nie miała przy sobie jakiegokolwiek dokumentu pozwalającego na ustalenie jej tożsamości. Dodatkowo, obrażenia ciała, których doznała, wykluczały możliwość publikacji jej twarzy.

Zamieszczono więc jedynie zdjęcia jej butów i kurtki. Przełomem w sprawie okazało się małe, niepozorne, przypominające breloczek, plastikowe kółko, które przy niej znaleziono. Początkowo niescharakteryzowane, nie dawało jednak spokoju zajmującym się tą sprawą policjantom.

Postanowili bliżej przyjrzeć się jego cechom i przeznaczeniu. Okazało się, że może ono służyć jako klucz do domofonu. W tym momencie, po przysłowiowej nitce dotarli do kłębka, którym okazał się specjalista od tego typu zabezpieczeń.

Policjanci udali się w wytypowane miejsca i w ten sposób dotarli do rodziny kobiety. W czwartek odbyło się okazanie jej zwłok. Biorący udział w tych czynnościach członkowie rodziny rozpoznali ją i tym samym potwierdzili jej tożsamość.

Osobą, która zginęła 2 listopada w Warszowicach była zatem 50-letnia mieszkanka Żor.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

W święta więcej policjantów na drogach
W święta więcej policjantów na drogach
34-latek z powiatu pszczyńskiego wpadł w Kudowie Zdroju
34-latek z powiatu pszczyńskiego wpadł w Kudowie Zdroju
W święta więcej policjantów na drogach
W święta więcej policjantów na drogach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18