(fot. UG Goczałkowice-Zdrój)

Weekendowy Rozkład Jazdy!

Powiat04.10.2019, 15:06

Nie masz jeszcze pomysłu, jak aktywnie spędzić wolny czas? Spokojnie, pomożemy! Przedstawiamy weekendowe wydarzenia w naszym powiecie.

Występ kabaretu "Kałasznikof"

W sobotę, 5 października o godzinie 18.00 w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze wystąpi kabaret "Kałasznikof" z programem Hajs! Hajs! Bejbe! Więcej informacji tutaj.

„Rycerska Dyszka dla Zameczku”

W sobotę, 5 października odbędzie się Goczałkowicki Bieg Charytatywny „Rycerska Dyszka dla Zameczku”. Licząca 10 km trasa poprowadzona zostanie ulicami Goczałkowic-Zdroju. Celem imprezy jest wsparcie działalności „Zameczku” w Rudołtowicach. Dowiedz się więcej.

Fiesta Kolonia!

Zarząd osiedla Kolonia Jasna zaprasza wszystkich mieszkańców osiedla w sobotę, 6 października na spotkanie integracyjne (piknik) Fiesta Kolonia. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Gala Operowo-Operetkowa w Pszczyńskim Centrum Kultury

„Gala Operowo-Operetkowa” Grupy Operowej Sonori Ensemble odbędzie się 6 października o godz. 19.00. Wystąpi sześciu solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia. Szczegóły tutaj.

VIII Zlot Samochodów z lat 70. w Piasku

W niedzielę, 6 października po raz ósmy na parkingu przy Hotelu Styl 70 w Piasku odbędzie się Zlot samochodów z lat 70. Udział zapowiedziało 50 załóg!

Reklama

Reklama

KK

T G+ F

Zobacz także

Weekend Tune In w B3
Weekend Tune In w B3
Long Weekend in B3
Long Weekend in B3
„Cała Polska czyta dzieciom”
„Cała Polska czyta dzieciom”
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20