(fot. UG Pawłowice)

We wtorek ul. Krucza w Pawłowicach będzie nieprzejezdna

Pawłowice21.07.2019, 18:03

We wtorek, 23 lipca br. planowane jest wyłączenie z ruchu ul. Kruczej. Zmiany w organizacji ruchu są spowodowane gruntownym remontem drogi na odcinku od ul. Wodzisławskiej do kopalni

Objazd będzie prowadził ul. Orlą w Pniówku i ul. Słowików od  kopalni w stronę w ul. Wodzisławskiej (ruch jednokierunkowy), czyli odwrotnie niż dotychczas. Nie będzie również możliwy wyjazd na ul. Kruczą z ul. Polnej. Autobusy komunikacji lokalnej i Międzygminnego Związku Komunikacyjnego również mają wyznaczone objazdy.

Do kopalni objazdem będą dojeżdżać tylko te kursy linii MZK nr 307, 118 i 128, które zagwarantują pracownikom dojazd do pracy i powrót ze zmian rozpoczynających się o godz. 6.00, 12.00, 14.00, 18.00, 22.00 i 24.00 (od poniedziałku do piątku), a w soboty i niedziele na zmiany o godz. 6.00 i 14.00. Trasa kursów w pozostałych godzinach będzie przebiegać ul. Pszczyńską w Jastrzębiu - Zdroju i ul. Wodzisławską w Pawłowicach  do przystanku "Pawłowice Centrum TARG", z pominięciem przystanków: „Pniówek Orla”,„ Pniówek Wieś” i „Pniówek KWK”.

Jeżeli chodzi o komunikację lokalną - na czas zamknięcia ul. Kruczej kursy linii L-1 i L4 będą zawieszone na przystankach „Pniówek KWK” i „Pniówek Wieś”.  Dla linii L-1 trasa przejazdu zakończy się więc na przystanku "Pawłowice Skrzyżowanie", a dla linii L-4 na przystanku "Pawłowice Osiedle Sklep". Szczegółowe informacje zostaną również wywieszone na przystankach.

(źródło: UG Pawłowice)

Reklama

KK

T G+ F

Zobacz także

Roboty na Pawiej zmierzają ku końcowi
Roboty na Pawiej zmierzają ku końcowi
Przebudowa dróg powiatowych
Przebudowa dróg powiatowych
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
28-letni graficiarz złapany na gorącym uczynku
28-letni graficiarz złapany na gorącym uczynku

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 19