W środę "łapanka" na drogach

05.02.2007, 17:24

Pszczyna, powiat

Pijesz - nie jedź. Policja często kieruje to hasło do kierowców poruszających się po naszych drogach.


Policja wypowiedziała już wiele wojen pijanym kierowcom. Tak będzie i w najbliższą środę, 7 lutego. Sekcja ruchu drogowego pszczyńskiej jednostki planuje na ten dzień działania pod krypotonimem Alkohol”. Ich celem bedzie ujawnienie i elininowanie z ruchu kierowców na podwójnym gazie” oraz pieszych stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym. A o tym, że takich jest wielu, niech posłuży kilka przykładów. Z policyjnych statystyk wybraliśmy rekordzistów z ostatnich kilku dni, których policja zatrzymała na naszych drogach.

28-letni mieszkaniec Pszczyny kierował fordem mając 2,52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policja zatrzymała go na ul. Polne Domy 30 stycznia.

Inny niechlubny rekordzista miał 2,9 promila. Był to mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, który został zatrzymany w Pawłowicach na ul. Zjednoczenia 27 stycznia.

Policjanci zatrzymali też 44-latka z Pszczyny, który mając ponad 3 promile jechał oplem corsą na ul. Katowickiej. Jak się okazało, mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Został objęty dozorem policyjnym.

pin

T G+ F

Zobacz także

W środę akcja
W środę akcja" PASY"
W środę otwarcie Bricomarche
W środę otwarcie Bricomarche
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
Zakaz spalania liści i innych odpadów zielonych na posesjach. Co z nimi zrobić?
gorący temat
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje
Kontenery na liście w Pszczynie. Zobacz lokalizacje

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18