Pierwsze posiedzenie Rady Gospodarczej (fot. UG Miedźna)

W Miedźnej powstała Rada Gospodarcza. Czym się zajmuje?

Miedźna06.09.2017, 11:33

W poniedziałek, 4 września w Urzędzie Gminy Miedźna odbyło się pierwsze spotkanie Rady Gospodarczej przy wójcie gminy Miedźna.

Rada została powołana przez wójta, by zapewnić udział przedstawicieli środowiska gospodarczego w kształtowaniu polityki gospodarczej, a także w celu wspierania rozwoju przedsiębiorczości i promocji w gminie Miedźna.

W jej skład wchodzą: Maciej Płonka (MTM CEE sp. z o.o.), Andrzej Limańczyk (Limańczyk s.j.), Jakub Wojciech (Gospodarstwo Rolno-Hodowlane „Maj” Jakub Wojciech), Stanisław Karbowy (Zakład Elektryczny „Elektron” s.c.), Stanisław Duda (Natan Stanisław Duda), Kamil Kurek (K3 Telcom sp. z o.o.), Marek Barczak (Fixing System sp. z o.o.), Andrzej Koczor (Dendrobud Andrzej Koczor, Arkadiusz Koczor sp. j.), Paweł Michulec (Z.U.H Mixpol Paweł Michulec), Bolesław Paw (PPHU „LEGAL” Sp. z o.o.), Roman Stalmach (Stalmach Strefa Szkła), Krzysztof Pudełko (A.K. Trans s.c.) i Maria Wontorczyk-Gwiżdż (Wszystko dla domu. Firma Handlowo-Usługowa).

Przewodniczącym rady został Stanisław Karbowy, a jego zastępcą Marek Barczak.

Posiedzenia rady z udziałem wójta gminy Miedźna odbywać się będą nie rzadziej niż raz na pół roku. Uczestnictwo w radzie ma charakter honorowy i społeczny, a członkowie rady za udział w posiedzeniach nie będą otrzymywać żadnego wynagrodzenia, diety ani rekompensaty za utracone zarobki.

Rada jest reprezentantem środowiska gospodarczego gminy Miedźna i podmiotem opiniodawczo-doradczym wójta gminy Miedźna w zakresie konsultowania spraw dotyczących sfery gospodarczej gminy Miedźna.

Będzie reprezentować interesy lokalnych przedsiębiorców, każdy z nich bez względu na wielkość prowadzonej działalności, będzie mógł zgłosić swój problem, pomysł bądź uwagi, które będą analizowane i rozpatrywane przez radę na posiedzeniach.
UG Miedźna

pako

T G+ F

Zobacz także

Otwarta Strefa Aktywności w Woli: będą siłownia i strefa relaksu
Otwarta Strefa Aktywności w Woli: będą siłownia i strefa relaksu
Miedźna: w kolejce po dofinansowanie
Miedźna: w kolejce po dofinansowanie
Czas na emeryturę
Czas na emeryturę
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
Protesty nic nie dają
Protesty nic nie dają

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18