Pierwsze posiedzenie Rady Gospodarczej (fot. UG Miedźna)

W Miedźnej powstała Rada Gospodarcza. Czym się zajmuje?

Miedźna06.09.2017, 11:33

W poniedziałek, 4 września w Urzędzie Gminy Miedźna odbyło się pierwsze spotkanie Rady Gospodarczej przy wójcie gminy Miedźna.

Rada została powołana przez wójta, by zapewnić udział przedstawicieli środowiska gospodarczego w kształtowaniu polityki gospodarczej, a także w celu wspierania rozwoju przedsiębiorczości i promocji w gminie Miedźna.

W jej skład wchodzą: Maciej Płonka (MTM CEE sp. z o.o.), Andrzej Limańczyk (Limańczyk s.j.), Jakub Wojciech (Gospodarstwo Rolno-Hodowlane „Maj” Jakub Wojciech), Stanisław Karbowy (Zakład Elektryczny „Elektron” s.c.), Stanisław Duda (Natan Stanisław Duda), Kamil Kurek (K3 Telcom sp. z o.o.), Marek Barczak (Fixing System sp. z o.o.), Andrzej Koczor (Dendrobud Andrzej Koczor, Arkadiusz Koczor sp. j.), Paweł Michulec (Z.U.H Mixpol Paweł Michulec), Bolesław Paw (PPHU „LEGAL” Sp. z o.o.), Roman Stalmach (Stalmach Strefa Szkła), Krzysztof Pudełko (A.K. Trans s.c.) i Maria Wontorczyk-Gwiżdż (Wszystko dla domu. Firma Handlowo-Usługowa).

Przewodniczącym rady został Stanisław Karbowy, a jego zastępcą Marek Barczak.

Posiedzenia rady z udziałem wójta gminy Miedźna odbywać się będą nie rzadziej niż raz na pół roku. Uczestnictwo w radzie ma charakter honorowy i społeczny, a członkowie rady za udział w posiedzeniach nie będą otrzymywać żadnego wynagrodzenia, diety ani rekompensaty za utracone zarobki.

Rada jest reprezentantem środowiska gospodarczego gminy Miedźna i podmiotem opiniodawczo-doradczym wójta gminy Miedźna w zakresie konsultowania spraw dotyczących sfery gospodarczej gminy Miedźna.

Będzie reprezentować interesy lokalnych przedsiębiorców, każdy z nich bez względu na wielkość prowadzonej działalności, będzie mógł zgłosić swój problem, pomysł bądź uwagi, które będą analizowane i rozpatrywane przez radę na posiedzeniach.
UG Miedźna

pako

T G+ F

Zobacz także

Tiry obok domów. Mieszkańcy Woli zablokują drogę?
Tiry obok domów. Mieszkańcy Woli zablokują drogę?
Samorządowy Oskar dla Bogdana Taranowskiego, wójta Miedźnej
Samorządowy Oskar dla Bogdana Taranowskiego, wójta Miedźnej
Witpol - dealer Hyundai
Nowy system zawodzi
Nowy system zawodzi
Nowy numer "Gazety Pszczyńskiej" już w sklepach! O czym piszemy?
Nowy numer "Gazety Pszczyńskiej" już w sklepach! O czym piszemy?
Zimowe wejście na Baranią Górę z UKST "DIABLAK"
Zimowe wejście na Baranią Górę z UKST "DIABLAK"

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18