fot. UG Kobiór

W Kobiórze świętowali Złote i Diamentowe Gody

Kobiór05.12.2018, 11:57

19 listopada w Kobiórze, w domu przyjęć „Pod Zegarem”, odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubilatów przywitała Agnieszka Błąkała, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w gminie Kobiór. Następnie podziękowanie i gratulacje złożyli wójt gminy Eugeniusz Lubański oraz ksiądz proboszcz Damian Suszka.

W tym roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli „Złote Gody” obchodzili: Aniela i Ludwik Gzikowie, Aleksandra i Andrzej Kloskowie, Stefania i Józef Malcharkowie, Łucja i Joachim Rygułowie, Łucja i Henryk Smolinowie, Stefania i Józef Tużnikowie.

„Diamentowe Gody”, a więc 60-lecie pożycia małżeńskiego świętowali: Zofia i Stanisław Gaszczykowie, Anna i Józef Jastrzemscy. Sześćdziesiąt lat wspólnie przeżyli także państwo Elfryda i Stanisław Jarominowie. Niestety jubilatka odeszła zanim mogła odebrać uroczyste podziękowania.

W trakcie uroczystości wójt, Eugeniusz Lubański wręczył jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie zaproszono wszystkich gości na obiad i jubileuszowy tort.

(Źródło: UG Kobiór)

man

T G+ F

Zobacz także

...i żyją długo i szczęsliwie
...i żyją długo i szczęsliwie
Miłość na dobre i na złe. Jubilaci świętowali Złote i Diamentowe Gody
Miłość na dobre i na złe. Jubilaci świętowali Złote i Diamentowe Gody
W święta więcej policjantów na drogach
W święta więcej policjantów na drogach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18