Voicingers 2019

Suszec18.08.2019, 23:51

11.Międzykulturowe Spotkania Muzyki, Kreatywności i Ekspresji odbędzie się w dniach od 13 do 25 sierpnia br. Festiwal Vocingers już po raz drugi będzie gościł w gminie Suszec.

17 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbędą się warsztaty wokalne i instrumentalne dla dzieci. O godz. 9.45 z Edi Sanchez o 11.30 z Grzegorzem Karmasem.

Na warsztaty zaproszone są dzieci w wieku powyżej 7 lat.  Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł (w cenę wliczono drobny poczęstunek).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Wspólne jammowania przy fotannie odbędzie się na 18 sierpnia br. o godz. 18.00 na Placu Św. Jana w Suszcu  Podczas Jam Session wystąpią: Franciszek Raczkowski (fortepian), Mateusz Szewczyk (kontrabas), Stefan Raczkowski (perkusja),
Na jammowanie obowiązuje wstęp wolny.
 
Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl. Bilety oraz karty zgłoszeniowe na warsztaty można nabyć w sekretariacie.

(źródło: GOK Suszec)

 

KK

T G+ F

Zobacz także

W kręgu muzyki wokalnej
W kręgu muzyki wokalnej
Osiedlowe Warsztaty Florystyczne w Suszcu
Osiedlowe Warsztaty Florystyczne w Suszcu
PALP: sezon oficjalnie zakończony
PALP: sezon oficjalnie zakończony
Samochodowe Kino Objazdowe zawita do Pszczyny
Samochodowe Kino Objazdowe zawita do Pszczyny

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18