Twa akcja charytatywna pod hasłem „OLA”.

27.07.2006, 12:02

Już 4 sierpnia o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich na koncert charytatywny zorganizowany w kinie Wenus. Szykuje się tam wiele atrakcji. Przygotowano występy zespołów PurpleLine, The Hard Rocket oraz Musicocompany. Dodatkową atrakcją będzie popis kabaretu Eksperyment. Imprezę poprowadzi Dawid Hoinkis.

Przypominamy, że akcja ta została zorganizowana przez licealistów z „Chrobrego” oraz Stowarzyszenie Omnibus. Ma ona na celu pomoc ich szkolnej koleżance Oli, której rodzina ma kłopoty finansowe. Dlatego też wstęp na koncert wyniesie 7 zł, a podczas imprezy będą zbierane datki oraz sprzedawane róże.

Już wkrótce rozpoczną się aukcje internetowe, na których można będzie kupić „Błękitnego Anioła”, kolorowe pudełka, kubek z hologramem i autografem mistrzyni Polski w judo, Anny Krajewskiej z olimpiady w Atenach, książki, m.in. Wybrane satyry Jana Pietrzaka i inne.

Także 29 sierpnia organizowana jest impreza w namiocie obok Restauracji Strzelnica u Mikołajca. Pewne są już występy znanego kabaretu Łowcy.B, a także pszczyńskiej wokalistki, laureatki „Idola”, Alicji Janosz. Przygotowano również licytację wielu ciekawych rzeczy. Na aukcji będzie można kupić m.in. różnego rodzaju książki, maskotki i inne. Zaplanowano także wystawę fotografii Andrzeja Waltera oraz uczni Szkoły Fotograficznej im. Edwarda Abramowskiego w Katowicach. Jej powodzenie zależy od sponsorów, gdyż brakuje pieniędzy na wywołanie zdjęć, a suma nie jest zbyt wielka.

Wszystkie osoby chętne prosimy o wpłacanie pieniędzy na podany poniżej numer konta:
36 8448 0004 0027 7196 2056 0002

agw

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
Znamy obsadę spektaklu
Znamy obsadę spektaklu "Bajka na niepogodę"!
Akcja „Przekaż 1% podatku”
Akcja „Przekaż 1% podatku”
Plenerowe Kino Skansenowe. Dziś "Koneser"
Plenerowe Kino Skansenowe. Dziś "Koneser"
#zwiedzajbezpiecznie Muzeum Zamkowe w Pszczynie
#zwiedzajbezpiecznie Muzeum Zamkowe w Pszczynie
Ulicą Uzdrowiskową przejedziemy tylko z przepustką
Ulicą Uzdrowiskową przejedziemy tylko z przepustką
III Liceum Ogólnokształcące przygotowane do matur
III Liceum Ogólnokształcące przygotowane do matur

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18