Trzy gramy marihuany

25.10.2010, 09:43

Pawłowice

Pawłowiccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Pawłowic, którym zarzuca się posiadanie zabronionego suszu konopi indyjskich, odpłatne udzielanie środków odurzających i wolne od opłat częstowanie marihuaną. Zarówno 18-latek, jak i jego starszy, 22-letni kolega, przyznali się do wszystkich czynów. Teraz, o ich losie zadecyduje sąd i prokurator. Prawo w takich przypadkach przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

Wczorajszej nocy, kilka minut po północy, pawłowiccy policjanci legitymowali dwóch mieszkańców Pawłowic. Mężczyźni byli bardzo poddenerwowani. Nic dziwnego. Skrywali prawie trzy gramy marihuany. Funkcjonariusze znaleźli kilka woreczków strunowych z niedozwolonym suszem i używane lufki.

Oprócz tego, 22-latek usłyszał zarzut pięciokrotnego poczęstowania marihuaną innego młodzieńca oraz jedenastokrotnego udzielenia takich środków odurzających za opłatą.

Jego koledze zarzuca się dokonanie tych samych czynów. Z tą różnicą, że 18-latek zarobił 160 złotych mniej realizując 14 takich mini-transakcji.


(KPP Pszczyna)

akm

T G+ F

Zobacz także

Jedno popołudnie, trzy wypadki, trzy osoby ranne
Jedno popołudnie, trzy wypadki, trzy osoby ranne
Szajka złodziei aut? Trzy dni, trzy próby kradzieży
Szajka złodziei aut? Trzy dni, trzy próby kradzieży
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18