Teraz rock!

17.09.2012, 11:11

Powiat

Znamy już 10 zespołów, które wezmą udział w Żubrowisku 2012.


IX Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko odbędzie się 22 i 23 września. W sobotę muzycy wezmą udział w warsztatach w Pszczyńskim Centrum Kultury. Poprowadzą je: Sebastian Kowol (przewodniczący jury) - gitara, Barbara Broda-Malon - wokal, Rafał Nowak - perkusja i Erwin Rudy - gitara basowa. Po warsztatach od godziny16.00 zespoły wystąpią przed publicznością i jury.
Będzie ich 10: Asymetria z Lublińca (rock), Harpago z Bielska-Białej (hard rock), Final Resistance z Pszczyny (melodic death metal), Pryvatni z Sosnowca (rock), The Sickest Dreams z Katowic (rock), It’s Working! z Katowic (alternative rock), Red Blast z Pszczyny (romantic acid rock), Heavymetria z Bytomia (hard rock, metal, folk, rock progresywny) oraz Mantra z Bierunia (metal).

Laureat Żubrowiska 2012 zaprezentuje się szerszej publiczności w niedzielę na pszczyńskim rynku o godz. 16.00. Poza tym usłyszymy laureata zeszłorocznej edycji - zespół Silent Bridge oraz gwiazdę wieczoru - Sztywny Pal Azji (godz. 18.00).

jack

T G+ F

Zobacz także

Wyjazd na rock-operę
Wyjazd na rock-operę
Koncert
Koncert "Rock w lasku"
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz  pozostałych jednostkach
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz pozostałych jednostkach
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Akcja wolontariacka w firmie Ambra
Akcja wolontariacka w firmie Ambra

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18