Szymon Hołownia o Kościele

13.01.2010, 16:26

Artykuł sponsorowany:

Księgarnia ”Czartak” zaprasza do wzięcia udziału w cotygodniowym konkursie na ”Książkę Tygodnia”.


Wśród uczestników w każdy poniedziałek rozlosujemy pojedynczy kupon uprawniający do zakupu innej książki z 10% rabatem.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować swoje dane wraz z tytułem Książki Tygodnia w serwisie „Konkurs KSIĄŻKA TYGODNIA” (baner pod artykułami na stronie głównej).


W poniedziałek 17. stycznia 2010 r. rozlosujemy jeden kupon rabatowy na książkę >> Przejdź do konkursu KSIĄŻKA TYGODNIA”„Monopol na zbawienie” Szymon Hołownia.

W najnowszej książce Szymon Hołownia w nietypowy sposób zachęca nas do zmagań z Kościołem i własną wiarą.

Książka odpowiada zarówno na pytania tych, którzy o Kościele wiedzą niewiele, a chcieliby wiedzieć więcej - np. dlaczego pościć w piątek i czemu Kościół nie lubi wróżek, jak i tych, którzy są na wyższym poziomie wtajemniczenia. Dla nich będą interesujące rozważania o jałmużnie, wpływie kościelnej formacji na tembr głosu księży czy godzeniu zła w świecie z Bożą dobrocią. Możemy sprawdzić swoją religijną wiedzę, a także zastanowić się nad rzeczami, o których wcześniej nie mieliśmy okazji pomyśleć. Hołownia odkurza zapomnianych świętych, którzy mogą nam towarzyszyć i wspierać nas w grze o zbawienie, pokazuje, jak dziś można przestrzegać 10 przykazań lub je łamać. Książka zawiera mnóstwo anegdot i ciekawostek związanych mniej lub bardziej z religią i Kościołem, obficie czerpie zarówno z popkultury, jak i z klasyków duchowości.
”Dlaczego Monopol na zbawienie? W największym skrócie by podekscytować i na chwilę zająć uwagę tych, dla których życie to gra, gdzie trzeba zdobywać punkty, być w stałym pędzie do mety. Aby zbulwersować tych, których bulwersuje wszystko. Wreszcie by zagrzać do boju tych, którzy w tytule będą się doszukiwać śladów katolickiego triumfalizmu. Monopol na zbawienie czy to znaczy, że do nieba mają szansę trafić tylko katolicy?”
Szymon Hołownia, fragment WstępuCena detaliczna: 34,90

Cena po rabacie: 31,41Szymon Hołownia publikuje w tygodniku Newsweek Polska oraz jest dyrektorem programowym kanału religia.tv. W tej stacji prowadzi etyczny talk show Między sklepami” nadawany z centrum handlowego Złote Tarasy w Warszawie oraz cykl rozmów o cierpieniu ’Ludzie na Walizkach.
Od 2008 współprowadzi razem z Marcinem Prokopem program ”Mam talent! w telewizji TVN.


(źródło: Wydawnictwo ZNAK)

akm

T G+ F

1

1

Zobacz także

SZANTANA: debiutancka płyta [ZOBACZ KLIP]
SZANTANA: debiutancka płyta [ZOBACZ KLIP]
Podaruj laurkę i wygraj!
Podaruj laurkę i wygraj!
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Ograniczenia odwiedzin w pszczyńskim szpitalu
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Z centrum przesiadkowego do Niemiec, Anglii i Francji
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów
Znamy program pierwszych pszczyńskich Eko Targów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18