Art. spons. Szkoła inna niż wszystkie! Czyli dlaczego warto wybrać kierunek medyczny w TEB Edukacja w Tychach.

Tychy24.09.2017, 16:15

Jesteś ambitny? Szukasz zawodu stworzonego dla siebie? Wybierz naukę w Szkole Medycznej lub Studium Medycznym w TEB Edukacja w Tychach. Rekrutacja trwa - ostatnie wolne miejsca czekają.

Technik dentystyczny z technologią CAD/CAM, asystentka stomatologiczna z elementami implantologii, higienistka stomatologiczna, protetyk słuchu to kierunki w Studium Medycznym. Natomiast tytuł protetyka słuchu oraz technika elektroradiologa zdobędziesz w Szkole Medycznej, a to wszystko tylko u nas w TEB Edukacja w Tychach. 

Tworząc kierunki medyczne, kierujemy się nie tylko swoim 18-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji, ale również wnikliwą analizą rynku pracy. W procesie kształcenia niezwykle ważne jest dla nas połączenie zaplecza teoretycznego, które solidnie przygotowane daje fundament do pracy oraz zaplecza praktycznego. Dlatego też zapewniamy naukę w specjalnie przeznaczonych do tego pracowniach medycznych, gdzie znajduje się nowoczesny sprzęt do nauki zawodu, a program nauczania tworzony jest przez praktyków. 

Technik dentystyczny wykonuje i naprawia protezy zębowe, szyny dentystyczne i aparaty ortodontyczne. Może prowadzić własną działalność jak i pracować w gabinetach i przychodniach stomatologicznych.

Asystentka stomatologiczna pomaga lekarzowi w gabinecie dentystycznym oraz dba o odpowiednie warunku pracy. W zakres jej obowiązków wchodzi m.in. asystowanie przy zabiegach, podawanie lekarzowi leków i narzędzi, przygotowywanie materiałów, prowadzenie dokumentacji oraz opieka nad pacjentami.

Higienistka stomatologiczna we współpracy z lekarzem  dentystą przeprowadza wybrane zabiegi profilaktyczne i lecznicze, takie jak: lakowanie, skaling oraz piaskowanie.

Protetyk słuchu diagnozuje ubytek słuchu pacjenta, dobiera odpowiedni aparat słuchowy do określonego ubytku, dopasowuje wkładki uszne, a także sprawuje opiekę nad pacjentami z aparatami słuchowymi.

Technik elektroradiolog wykonuje badania diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii. W swojej pracy korzysta z wiedzy dotyczącej metod diagnostycznych wykorzystujących promieniowanie rentgenowskie, promieniowanie gamma, protonowe i neutronowe, a także pole magnetyczne i ultradźwięki. 

Jesteśmy placówką edukacyjną działającą w Tychach od 18 lat. Do naszych specjalizacji należy również wiele innych kierunków.

Chcesz zdobyć prestiżowy zawód? Nie zwlekaj, już teraz zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej www.teb.pl, gdzie po wyszukaniu miasta Tychy, możecie Państwo zapisać się na kierunek, za pośrednictwem internetu lub też telefonicznie pod numerem: 32 327 56 55, 510 221 094.

TEB Edukacja Tychy al. Jana Pawła II 24 (II p.) Tel: 32 327 56 55

Więcej na www.teb.pl

T G+ F

Zobacz także

Warszowice: przejście dla pieszych w nowym miejscu
Warszowice: przejście dla pieszych w nowym miejscu
Wycieczki rodzinne z Diablakiem
Wycieczki rodzinne z Diablakiem
gorący temat
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań
Nowe oświetlenie na Słonecznej
Nowe oświetlenie na Słonecznej
SQL: 16