Art. spons. Szanowni Moi Kochani Ślązacy!

Powiat Pszczyński23.12.2020, 20:00

Z okazji Rocznicy Narodzenia Wcielonego Syna Bożego - dla naszego odkupienia - składam Wszystkim życzenia wszelkich Łask Bożych i jak zawsze „spotkania na drugim świecie w Dobrym Miejscu”.

Życzę wytrwania - zawsze - w poszanowaniu Rodziny, pracy i drugiego człowieka, także tego bezbronnego, niewinnego - nienarodzonej córki lub syna, ludzi starych, potrzebujących pomocy.

Feliks Koneczny, historyk cywilizacji, uznany także na Zachodzie za największego w XX wieku (jego imieniem nazwano Katedrę Cywilizacji w Bonn) pisał: „mam nadzieję, że Polacy z innych stron Polski będą się uczyć od Ślązaków, Polaków poszanowania człowieka, rodziny, pracy”. Ja także mam nadzieję, że ta postawa do Pana Boga, człowieka nigdy na Śląsku nie zagaśnie i wychowanie dzieci będzie zawsze chrześcijańskie, a ideologia gender nigdy się u nas nie przyjmie.

Życzę zdrowia, dobrej pracy i sił do przetrwania pandemii, dbajmy wszyscy, aby nasz Szpital nadal się rozwijał.

Bogumiła Maria Boba
Radna Rady Powiatu Pszczyńskiego

T G+ F

Zobacz także

Koncert Hard Rockets Live w internecie
Koncert Hard Rockets Live w internecie
Burmistrz spotkał się z laureatami konkursu
Burmistrz spotkał się z laureatami konkursu "Piękna Wieś Województwa Śląskiego"
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków

Komentarze:

Polak 2021-01-13 godz. 13:03
Korzystając z możliwości chciałbym zadać pytanie, dlaczego nikt z pszczyńskich radnych powiatowych albo rady miejskiej z opcji utożsamiającej się z poszanowaniem Rodziny nie podniósł tematu wdrożenia Samorządowej Karty Praw Rodzin ? Pięć postulatów Samorządowej Karty Praw Rodzin 1 Prawa rodziców i dobro dziecka w szkole oraz przedszkolu 2 Prawa rodzin w polityce społecznej gminy 3 Promocja dobrych praktyk dotyczących praw rodzin w biznesie 4 Monitorowanie i egzekwowanie praw rodzin 5 Tworzenie prawa przyjaznego rodzinie https://www.kartarodzin.pl/
O co tu chodzi 2020-12-30 godz. 23:04
???
treść:
autor:

SQL: 18