Suszec jest Fair Play

16.09.2006, 15:24

Od wiosny tego roku Suszec starał się o pozyskanie certyfikatu gminy przyjaznej inwestorom, zaangażowanej w tworzenie dobrych warunków dla rozwoju gospodarczego i nowych inwestycji. I udało się!

Przystąpienie do konkursu rozpoczęło się wypełnieniem ankiety, której prawdziwość musiała zostać zweryfikowana na miejscu.
Dotyczyła ona przede wszystkim walorów gospodarczych danej gminy, warunków do prowadzenia działalności inwestycyjnej. Udział w konkursie wiązał się też licznymi spotkaniami i rozmowami z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie gminy. Suszec spełnia wszelkie kryteria, potrzebne do uzyskania certyfikatu. Zresztą we wszystkich etapach gmina była wysoko punktowana.Konkurs „Gmina Fair Play – Certyfikowana lokalizacja inwestycji” już piąty raz organizowała Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Instytutem Badań nad Demokracją i przedsiębiorstwem Prywatnym. 11 września Kapituła Konkursowa przyznała gminie Suszec tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play 2006”. Do tego suszczanie mogą pochwalić się też specjalnym wyróżnieniem w kategorii gmin wiejskich. 29 września w Warszawie przedstawiciele gminy odbiorą wyróżnienie i certyfikat.źródło: suszec.pl

agw

T G+ F

Zobacz także

Zryw Pszczyna z Pucharem Fair Play
Zryw Pszczyna z Pucharem Fair Play
GALK: Wiedzą co to Fair Play
GALK: Wiedzą co to Fair Play
Przekazali pieniądze na budowę Domu Ojca Pio
Przekazali pieniądze na budowę Domu Ojca Pio
Powiatowe szkoły zapraszają na dni otwarte
Powiatowe szkoły zapraszają na dni otwarte

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18