Strauss Gala

Pszczyna03.02.2019, 17:00

Artyści przeniosą nas do wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków.

Usłyszeć będzie można najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa, jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszy Kameralny Zespół Straussowski, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego.  

3 lutego 2019 r., godz. 17.00, Pszczyńskie Centrum Kultury, bilety  40 zł.

jack

T G+ F

Zobacz także

Koncert Teresy Werner w pawłowickim GOKu
Koncert Teresy Werner w pawłowickim GOKu
Koncert
Koncert "From Thai Classical to Thai Folk Music"
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Nowe władze w pawłowickiej oświacie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18