Sportowe "Dni Pszczyny"

11.08.2006, 18:15

Turnieje: piłki nożnej i siatkówki to sportowa propozycja na tegoroczne „Dni Pszczyny”.

W zawodach futbolowych zaprezentują się trampkarze w ramach VIII Turnieju Trampkarzy o Puchar Burmistrza Pszczyny. O główne trofeum powalczy osiem ekip. Nasz region będą reprezentować: UKS MORiS Pszczyna, Grobla Ćwiklice, LKS Goczałkowice, LKS Studzienice oraz LKS Wisła Wielka.

Stawkę zespołów uczestniczących w turnieju uzupełnią: Odra Wodzisław, MOSM Polonia Bytom i Rozwój Katowice. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Pszczynie 19 sierpnia (sobota). Początek o godzinie 9:00.Drugi turniej piłkarski zaplanowany jest na 20 sierpnia (niedziela). Podobnie jak trampkarze, turniej odbędzie się na Stadionie Miejskim (początek o 9:00), a piłkarze walczyć będą o Puchar Burmistrza. Jako, że jest to turniej otwarty ciągle można zgłosić swoją drużynę. Zapisy do 16 sierpnia przyjmuje MORiS Pszczyna telefonicznie (32 210 38 77) lub mail’owo (moris@pszczyna.pl). W turnieju weźmie dział osiem zespołów.

Dwa dni (19 i 20 sierpnia) będzie trwał Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Pszczyny. Oprócz gospodyń, czyli PLKS Pszczyna w zmaganiach zaprezentuje się Sokół Chorzów, BKS Stal II Bielsko-Biała oraz czeski TJ Sokol Frydek Mistek. Kibice pszczyńskich siatkarek po długiej przerwie będą więc mogli zobaczyć wreszcie swój zespół w akcji. W sobotę od godziny 10:00 będą rozgrywane mecze eliminacyjne, dzień później (także od 10:00) odbędą się pojedynki o trzecie i pierwsze miejsce w turnieju. Siatkarki zagrają oczywiście w pszczyńskiej Hali Sportowej (ul. Basztowa 4).

Organizatorami sportowej części tegorocznych „Dni Pszczyny” są: Urząd Miasta w Pszczynie, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz PLKS Pszczyna.

rin

T G+ F

Zobacz także

Sportowe atrakcje na Dni Pszczyny
Sportowe atrakcje na Dni Pszczyny
Sportowe Dni Goczałkowic
Sportowe Dni Goczałkowic
Zespół Mole zagra na Bankowej
Zespół Mole zagra na Bankowej
W pawłowickiej podstawówce powstanie patio
W pawłowickiej podstawówce powstanie patio
Nowy kontrakt dla pszczyńskiego hospicjum
Nowy kontrakt dla pszczyńskiego hospicjum
Wandale wyrwali młode drzewka
Wandale wyrwali młode drzewka

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18