Shrek powraca do Cinema City!

09.07.2010, 13:15

Artykuł sponsorowany

Już w piątek, 9 lipca 2010 roku, we wszystkich kinach Cinema City w Polsce będzie można ponownie uśmiać się do łez, dzięki bohaterom filmu „Shrek Forever”! Czwarta i zarazem ostatnia kontynuacja losów zielonego Ogra i jego urzekających, niesłychanie zabawnych przyjaciół to wspaniała propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Szykuje się pokaźna dawka humoru, we wspaniałej oprawie graficznej, dzięki której film ten zapadnie w pamięci na długi czas, jeśli nie na zawsze!

Filmów o Shreku chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Miliony widzów na całym świecie znają losy zielonego Ogra, gadatliwego Osła, walecznego Kota w Butach, urokliwego Ciastka, czy płochliwego Pinokia. Bohaterowie ci zachwycają, bawią i urzekają widzów w każdym wieku. W czwartej części przygód Shreka pojawi się również wiele nowych postaci, co z pewnością dodatkowo uatrakcyjni ten przezabawny film, nie pozwalając zapomnieć o Siedmiogórogrodzie przez dłuższy czas.

W ostatniej części „Shrek Forever” tytułowy bohater z nostalgią wspomina czasy, kiedy budził postrach wśród okolicznych mieszkańców. Nikt już przed nim nie ucieka w popłochu, nie błaga o litość, a jedynie o… autograf! Nieco rozczarowany takim porządkiem rzeczy Shrek tęskni do dni, które niegdyś spędzał „jak na ogra przystało”. Jego nie do poskromienia pragnienie przeżycia choć jednego dnia w „starym dobrym stylu” podstępnie wykorzystuje złośliwy karzeł. Przedstawia on Shrekowi niecodzienny magiczny kontrakt: w zamian za jeden dzień ze swej przeszłości Ogr dostanie jeden dzień, w którym wszystko jest jak dawniej”. Shrek, podpisując „cyrograf”, zostaje podstępem przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości, w której przyjaciele go nie poznają, na ogry urządza się polowania, a ukochana Fiona sama uwalnia się z zamku i przewodzi rewolucji.

Teraz Shrek będzie musiał odkryć, jak zerwać podstępną umowę, aby przywrócić dawny porządek, ocalić swych przyjaciół i mieszkańców Siedmiogórogrodu oraz od nowa rozkochać w sobie umiłowaną żonę.

„Shrek Forever” już od piątku, 9 lipca, na wszystkich ekranach kin Cinema City w Polsce!(Cinema City)

akm

T G+ F

Zobacz także

"Zakochany wilczek" z niespodzianką w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18