(fot. UM Pszczyna)

Sekrety i występki. 9. Nocna Gra Książęca już w sobotę!

Pszczyna19.05.2017, 10:30

Najbliższy weekend będzie obfitował w ciekawe wydarzenia w Pszczynie. Po raz 9. odbędzie się Nocna Gra Książęca. Start w sobotę, 20 maja o godzinie 18.00 na pszczyńskim rynku.

Sekrety i Występki to tytuł tegorocznej Nocnej Gry Książęcej. Jej celem jest lepsze zapoznanie uczestników z historią miasta oraz z dziejami rodziny Hochbergów. Podczas gry uczestnicy będą musieli wcielić się w dziennikarzy, a poszukiwać będą informacji na temat księżnej Daisy, a także jej rodziny i przyjaciół. Tylko ci uczestnicy, którzy wykażą się najlepszą intuicją, sprytem oraz dziennikarską dociekliwością mają szansę na zwycięstwo. Pikanterii całej rozgrywce doda fakt, że zabawa będzie się odbywać po zmroku.

W grze udział mogą brać osoby w każdym wieku (dzieci pod opieką dorosłych). W trakcie trwania zabawy uczestnicy w drużynach liczących od 2 do 4 osób będą musieli wykonywać różne zadania oraz rozwiązywać przygotowane dla nich zagadki. Za dobrze wykonane zadanie przyznawane będą punkty, to ich ilość zdecyduje o wyniku rywalizacji. Dodatkowy, bonusowy punkt każda drużyna może zdobyć, gdy choć jeden z jej członków przebierze się na tę okazję za żurnalistę w stylu retro.

Warto zaopatrzyć się w latarki, zebrać drużynę i zgłosić się do udziału w tej pasjonującej nocnej rozgrywce. Zapisy odbywać się będą w dniu gry w ratuszu. Pozostało tylko 50 wolnych miejsc.

Koniec gry zaplanowano na godzinę 22.00, a ogłoszenie wyników godzinę później na pszczyńskim rynku. Gra jest częścią Daisy Days.

Szczegóły i internetowa rezerwacja miejsc na gra.pszczyna.pl

maj

T G+ F

Zobacz także

Książę Bolko odwiedził Pszczynę
Książę Bolko odwiedził Pszczynę
Ogrody księżnej Daisy znów zachwycały!
Ogrody księżnej Daisy znów zachwycały!
Czas na emeryturę
Czas na emeryturę
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?
Ucieszą plażowiczów, zwalczą sinice?

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18