(fot. UM Pszczyna)

Sekrety i występki. 9. Nocna Gra Książęca już w sobotę!

Pszczyna19.05.2017, 10:30

Najbliższy weekend będzie obfitował w ciekawe wydarzenia w Pszczynie. Po raz 9. odbędzie się Nocna Gra Książęca. Start w sobotę, 20 maja o godzinie 18.00 na pszczyńskim rynku.

Sekrety i Występki to tytuł tegorocznej Nocnej Gry Książęcej. Jej celem jest lepsze zapoznanie uczestników z historią miasta oraz z dziejami rodziny Hochbergów. Podczas gry uczestnicy będą musieli wcielić się w dziennikarzy, a poszukiwać będą informacji na temat księżnej Daisy, a także jej rodziny i przyjaciół. Tylko ci uczestnicy, którzy wykażą się najlepszą intuicją, sprytem oraz dziennikarską dociekliwością mają szansę na zwycięstwo. Pikanterii całej rozgrywce doda fakt, że zabawa będzie się odbywać po zmroku.

W grze udział mogą brać osoby w każdym wieku (dzieci pod opieką dorosłych). W trakcie trwania zabawy uczestnicy w drużynach liczących od 2 do 4 osób będą musieli wykonywać różne zadania oraz rozwiązywać przygotowane dla nich zagadki. Za dobrze wykonane zadanie przyznawane będą punkty, to ich ilość zdecyduje o wyniku rywalizacji. Dodatkowy, bonusowy punkt każda drużyna może zdobyć, gdy choć jeden z jej członków przebierze się na tę okazję za żurnalistę w stylu retro.

Warto zaopatrzyć się w latarki, zebrać drużynę i zgłosić się do udziału w tej pasjonującej nocnej rozgrywce. Zapisy odbywać się będą w dniu gry w ratuszu. Pozostało tylko 50 wolnych miejsc.

Koniec gry zaplanowano na godzinę 22.00, a ogłoszenie wyników godzinę później na pszczyńskim rynku. Gra jest częścią Daisy Days.

Szczegóły i internetowa rezerwacja miejsc na gra.pszczyna.pl

maj

T G+ F

Zobacz także

Majówka konna: kowboje opanowali pszczyński park
Majówka konna: kowboje opanowali pszczyński park
Ogrody księżnej Daisy znów zachwycały!
Ogrody księżnej Daisy znów zachwycały!
Gmina Miedźna dostała nieruchomości za 3 mln zł
Gmina Miedźna dostała nieruchomości za 3 mln zł

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18