Ścieżka rowerowa przy ul. Wodzisławskiej

Pawłowice11.10.2017, 09:33

5 października w Urzędzie Gminy Pawłowice została podpisana umowa z firmą AREX z Warszowic, która zbuduje ścieżkę pieszo-rowerową wzdłuż ul. Wodzisławskiej w Pawłowicach.

Będzie to drugi odcinek ścieżki, biegnący od ul. Prostej do ul. Poprzecznej (405 m). Pierwszy, od ronda przy ul. Zjednoczenia do ul. Prostej wybudowano w 2015 r. Dwa lata temu w ramach zadania wykonano również oświetlenie ulicy aż do ul. Kruczej.

Zadanie prowadzi gmina Pawłowice na podstawie porozumienia zawartego z powiatem pszczyńskim. Wartość robót wynosi 381 tys. zł i w całości pochodzi ze środków gminnego budżetu. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.

(źródło: UG Pawłowice)

jack

T G+ F

Zobacz także

Powstanie ścieżka rowerowa łącząca Tychy z Kobiórem
Powstanie ścieżka rowerowa łącząca Tychy z Kobiórem
Czy utwardzenie ścieżki rowerowej kamieniem było dobrym pomysłem?
Czy utwardzenie ścieżki rowerowej kamieniem było dobrym pomysłem?

Komentarze:

Joanna 2018-03-25 godz. 10:02
Szkoda ze przy okazji wycina się wszystkie duże piękne drzewa dające rowerzystom cień. Tłumaczenia o nowych nasadzeniach karłowate ch małych drzewek są wyjątkowo kiepskie. Zal i tyle. Szkoda ze nikt nie wykazał się choć ułamki rozumu i nie poszerzył po prostu odrobinę istniejącego chodnika bie naruszając starego drzewostanu. Mam wrażenie ze dla dobra inwestycji nie dba się zupełnie o dobro mieszkańców.
treść:
autor:

SQL: 17