SALF: Wszyscy przegrali!

12.02.2007, 11:05

Po dziewięciu kolejkach w Suszeckiej Amatorskiej Lidze Futsalu nie ma już drużyny, która nie przegrałaby jakiegoś meczu! W ostatniej serii spotkań pierwszych porażek w tym sezonie doznali zespoły: Cadi-Caru i GKS Futsal II.

W obu wypadkach można mówić o niespodziankach dużego kalibru bo lider (CC) i wicelider (Futsal II) przegrał z zespołami niżej notowanym, odpowiednio: Mieszko oraz TS II Suszec. W obu przypadkach spotkania miały niecodzienny przebieg.

Mieszko już po trzech minutach pojedynku z „Samochodziarzami” wygrywał 2:0. Lider zdołał jeszcze przed przerwą strzelić kontaktowego gola, a drugiej połowie wyjść na prowadzenie 3:2. Ambitni piłkarze z osiedla Piastów zdołali strzelić jednak dwa gole i mimo że za chwilę Cadi-Car wyrównał, to końcówka należała do Mieszka. Na dwie minuty przed końcem kolejny raz wyszli na prowadzenie, zaś w ostatniej minucie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

TS II Suszec na spotkanie z faworytem do mistrzostwa, GKS Futsal II stawił się tylko w pięcioosobowym składzie. Po 10 minutach spotkania do składu suszcan dołączył jeszcze Daniel Szulik (który przybiegnął na halę z domu oddalonego o 3 km!). W tym momencie jego drużyna prowadziła 1:0, ale to właśnie on został bohaterem spotkania. Zdobył trzy gole, pawłowiczanie odpowiedzieli tylko jednym i TS II Suszec wygrał 4:1!

Wobec porażki dwóch pierwszych ekip do walki o mistrzostw wróciła co najmniej jedna drużyna – Jankowice. Zespół dowodzony przez Marcina Szczypiora i Wojciecha Bałucha rozgromił ATS Jakub i ma tylko punkt straty do „Samochodziarzy”. GKS Futsal II (w zaległym spotkaniu zremisował z „pierwszą drużyną 2:2) do lidera traci dwa punkty.

Zmiana nastąpiła także na pozycji lidera strzelców rozgrywek. Dzięki hat-trickowi z „Jakubami” Andrzej Żupa (23 gole, Jankowice) wyprzedził dotychczasowego najlepszego snajpera, Piotra Księdza (22 gole, Kryry).

Wyniki IX kolejki:
GKS Futsal – Elektrownia Łaziska 8:4 (4:4)

Gole: Szymon Grmlik (2), Adam Brzyszkowski (2), Radosław Borowski (2), Marcin Bienioszek (2, Futsal) oraz Krzysztof Kurasz (2), Grzegorz Dyrska, Janusz Czarnecki (Elektrownia)

TS II Suszec – GKS Futsal II 4:1 (2:0)
Daniel Szulik (3), Sebastian Palarczyk (TS II) oraz Marcin Łastówka (Futsal II)

Mizerów – Banany/Termex 6:3 (3:2)
Zbigniew Kozber (3), Kamil Biedrzycki, Artur Buchta, Sebastian Telko (Mizerów) oraz Przemysław Cygan (2, Banany/Termex)

The Blues – Pędzące Imadła 2:5 (1:2)
Albert Sobczak, Michał Kontny (Blues) oraz Szymon Skwarek (3), Janusz Zdunek (2, Imadła)

Mieszko – Cadi-Car 6:4 (2:1)
Łukasz Mika (4), Mariusz jarząbek, Łukasz Bebło (Mieszko) oraz Tomasz Paszek (2), Maciej Grygier (Cadi-Car)

Kryry – Imperium 3:7 (2:3)
Michał Pustelnik, Grzegorz Oslislok (Kryry) oraz Tomasz Wala (3), Łukasz Kubiczek (2), Dariusz Pająk, Adrian Krawczyk (Imperium)

Jankowice – ATS Jakub 10:3 (5:2)
Andrzej Żupa (3), Wojciech Bałuch (2) Marek Błażyca (2), Damian Moń, Witold Szafron, Tomasz Tomanek (Jankowice) oraz Szymon Miczek, Andrzej Górny, Marcin Górny (Jakub)

Spotkanie zaległe z VIII kolejki:
GKS Futsal – GKS Futsal II 2:2 (2:2)
Marcin Bienioszek, Radosław Borowski (Futsal) oraz Damian Ćwiek, Artur Miły (Futsal II)

Spotkanie zaległe z VI kolejki
Kryry – Elektrownia Łaziska 5:0 (wo – łaziszczanie nie dojechali na mecz).

rin

T G+ F

Zobacz także

Kadeci przegrali, znakomita postawa kibiców
Kadeci przegrali, znakomita postawa kibiców
Piesi przegrali z gazem
Piesi przegrali z gazem
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Dokument "Tajemnica Ojca Pio" w Pawłowickim GOK-u
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Plebiscyt na Wolontariusza Roku Gminy Pszczyna
Weekendowy rozkład jazdy
Weekendowy rozkład jazdy

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18