SALF: Faworyci wygrywali

20.02.2007, 14:13

Z uwagi na Krajowy Turniej Badmintona, który odbywał się w suszeckiej hali, w ramach X kolejki SALF zostały rozegrane tylko cztery (niedzielne) spotkania. Pojedynki sobotnie odbędą się w najbliższą sobotę (24.II).

Mecze, które zostały rozegrane w niedziele przebiegły zgodnie z planem – wygrali faworyci. Pewne zwycięstwa zanotowali walczący o mistrzostwo: Cadi-Car oraz GKS Futsal II oraz zespół środka tabeli, Pędzące Imadła.Wygrał także zespół Elektrowni Łaziska, ale ich pojedynek z ATS Jakub był najbardziej emocjonujący spośród wszystkich czterech niedzielnych spotkań.

Po pierwszych 10 minutach spotkania Elektrowni z „Jakubami” wygrywali ci drudzy 2:0. Wynik mógł być jeszcze bardziej wyższy, ale zawodziła skuteczność piłkarzy z pszczyńskiego osiedla Daszyńskiego. Z kolei łaziszczanie jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu 2:2, a po zmianie stron szybko strzelili dwa następne gole.

Później kontrolowali przebieg spotkania, podwyższając przy okazji wynik na 6:2. Pod koniec meczu „Jakuby” zdobyły jednak trzy gole i wydawało się, że mają szanse na remis. Dwa trafienia zantowali jednak futbliści Elektrowni i to oni zainkasowali trzy punkty. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Niepełne wyniki X kolejki SALF:
Cadi-Car – The Blues 7:1 (4:1)

Gole: Marcin Dudziak (2), Maciej Grygier, Dawid Otremba, Marek Kloc, Tomasz Paszek, Józef Bałuch (CC) oraz Albert Sobczak (The Blues)

Solidarność Elektrownia Łaziska – ATS Jakub 8:5 (2:2)
Mariusz Wojtkowiak (3), Krzysztof Kurasz (2), Janusz Czarnecki, Tomasz Zastawny, Karol Kempa (Elektrownia) oraz Grzegorz Drzyzga (2), Marcin Górny (2), Maciej Stieber (Jakub)

Mizerów – GKS Futsal II 2:6 (0:4)
Sebastian Telok, Zbigniew Kozber (Mizerów) oraz Michał Mach (2), Damian Ćwiek (2), Marcin Łastówka, Sławomir Ćwiek (Futsal II)

Banany/Termex – Pędzące Imadła 2:9 (1:4)
Przemysław Cygan, Szymon Koczet (Banany/Termex) oraz Janusz Zdunek (4), Piotr Urbańczyk (2), Marcin Pęszor, Szymon Skwarek, Dariusz Kurcius (Pędzące Imadła).