fot. UM Pszczyna

Będzie 9 nowych siłowni zewnętrznych w gminie Pszczyna

Pszczyna04.03.2018, 12:26

Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie siłowni zewnętrznych w pszczyńskich sołectwach. Pojawi się 9 nowych miejsc do ćwiczeń. Mieszkańcy będą mogli z nich skorzystać w drugiej połowie roku.

Jeszcze pod koniec 2017 roku ratusz zapowiadał, że za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Pszczyńska” będzie wdrażał projekt budowy i rozbudowy siłowni plenerowych na terenie gminy. Właśnie ogłoszono przetarg na jego realizację.

W najbliższych miesiącach tego typu obiekty pojawią się w Brzeźcach, Czarkowie, Piasku, Porębie, Studzienicach, Studzionce (dwa), Wiśle Małej, Wiśle Wielkiej.

Dodatkowo zostanie doposażona w elementy ćwiczeniowe siłownia w Jankowicach. Zostanie też wykonane oświetlenie boiska w Ćwiklicach oraz wymieniona nawierzchnia i oświetlony teren rekreacyjny w Łące. 

Roboty mają zakończyć się w sierpniu.

Wartość projektu wynosi ok. 650 tys. zł. Projekt został dofinansowany kwotą 388 tys. zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

man

T G+ F

Zobacz także

W gminie Miedźna powstały nowe siłownie zewnętrzne
W gminie Miedźna powstały nowe siłownie zewnętrzne
W gminie Miedźna powstaną trzy nowe siłownie zewnętrzne
W gminie Miedźna powstaną trzy nowe siłownie zewnętrzne

Komentarze:

CZAN 2018-03-07 godz. 16:30
Po co te silownie jak nikt na nich nie cwiczy... z poczatku 3 ludzi na krzyz po miesiacu nikt...sztuczna nawierzchnia w Łace a sprzet do utrzymana też jest wliczony ...
treść:
autor:

SQL: 17