fot. archiwum

Rozpoczął się konkurs plastyczny dla przedszkolaków "NIE DOKARMIAJ SMOGA"

Powiat09.10.2017, 12:43

Już można zgłaszać prace do powiatowego konkurs plastycznego skierowanego do dzieci „NIE DOKARMIAJ SMOGA”. Prace konkursowe przyjmowane będą do 27 października.

Konkurs ma celu zwiększanie świadomości ekologicznej przedszkolaków, a także promowanie wśród nich postaw proekologicznych. Głównym zadaniem konkursu jest zainteresowanie zjawiskiem niskiej emisji, negatywnych skutków jej oddziaływania na człowieka i środowisko naturalne oraz sposobów jej przeciwdziałania.

Wszystkie dzieci będące w wieku od 3 do 6 lat mogą wziąć udział w konkursie. Przewidziano dwie kategorie wiekowe, 3-4 lata i 5-6 lat. Aby zawalczyć o nagrody, należy przed upływem terminu zgłosić pracę malarską bądź rysunek (format A3 lub A4) za pośrednictwem przesyłki pocztowej lub osobiście do siedziby Przedszkola Publicznego nr 2 im. Juliana Tuwima, na ulicy Zamenhofa 12 w Pszczynie. Wszystkie prace wykonane innymi technikami nie zostaną zakwalifikowane do konkursu. Każdy przedszkolak może zgłosić tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane stronie Urzędu Miejskiego w Pszczynie, Starostwa Powiatowego w Pszczynie i stronie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni odbiorą nagrody podczas II Zlotu Pszczyńskich Smogów, który odbędzie się we wtorek 14 listopada na pszczyńskim rynku.

Więcej dowiesz się tutaj.

maj

T G+ F

Zobacz także

Porozumienie na rzecz czystego powietrza
Porozumienie na rzecz czystego powietrza
Z pełnomocnikiem premiera o programie walki ze smogiem
Z pełnomocnikiem premiera o programie walki ze smogiem
gorący temat
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18