Rekordowe Dni Pszczyny

22.08.2011, 14:02

Pszczyna

W sobotę i niedzielę w naszym mieście bawiły się dziesiątki tysięcy mieszkańców i turystów. Organizatorzy (Urząd Miejski i Pszczyńskie Centrum Kultury) postawili sobie za cel przyciągnięcie sporej widowni nie tylko w niedzielę, kiedy to wieczorem odbywa się zawsze występ gwiazdy imprezy, ale także w sobotę.

I to się udało. W sobotę już na występ Kabaretu Młodych Panów ciągnęły tłumy, ale prawdziwy najazd fani zgotowali zespołowi Dżem, który rozgrzał pszczyńską publiczność do granic możliwości.
W niedzielę na pszczyńskim rynku odbył się czwarty już Festiwal Pszczyńskich Maszketów, a na głównej scenie w parku można było posłuchać zespołów grających covery zespołu Smokie oraz Robbie’go Williamsa. To była jednak tylko rozgrzewka, bo gwiazdą tego dnia była Kayah.
Atrakcje czekały nie tylko na scenie. Spore emocje wzbudzało wesołe miasteczko, a w nim – wielbłądy, które można było dosiąść i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do tego odbyło się sporo imprez towarzyszących, jak intronizacja króla kurkowego, regaty, turnieje sportowe czy koncert muzyki myśliwskiej.

(więcej o Dniach Pszczyny, w tym wywiad z Kayah, czytaj najnowszym wydaniu Gazety Pszczyńskiej”, nr 16 z 23 sierpnia br.)

IV Festiwal Pszczyńskich Maszketów - Chochla 2011” - galeria zdjęć

Dni Pszczyny 2011 (sobota) - galeria zdjęć

Dni Pszczyny 2011 (niedziela) - galeria zdjęć

jack

T G+ F

Zobacz także

Święto miasta już z za nami! Zobacz zdjęcia
Święto miasta już z za nami! Zobacz zdjęcia
Dni Furmańskie rekordowe pod każdym względem
Dni Furmańskie rekordowe pod każdym względem
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18