Rehabilitacja LKS Łąka

11.02.2007, 20:15

Drużyna LKS Łąka zrehabilitowała się za zeszłotygodniową porażkę z III-ligowym GKS Jastrzębie (0:6). Tym razem podopieczni trenera Bronisława Loski wygrali 3:2 (0:0) z 12 zespołem małopolskiej IV ligi, Płomieniem Jerzmanowice.

Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną murawą Hutnika Kraków. „Zieloni”. Do Grodu Kraka udali się bez Dominika Pławeckiego, Mirosława Żura oraz Artura Ryguły. Był za to Wojciech Kuś, który po kilkumiesięcznej przerwie, wznowił znowu treningi.Śląski czwartoligowiec wygrał spotkanie zasłużenie. Przez cały mecz był zespołem lepszym. Po golach Piotra Maroszka, Wojciecha Kusia oraz Łukasza Wróbla, Łąka prowadziła 3:0, ale dwa błędy juniora Pawła Kudły kosztowały zespół z Łąki utratę dwóch goli. – Nie mam jednak do niego pretensji o te bramki. To jest młody zawodnik, który dopiero się uczy grać w piłkę – powiedział nam trener „Zielonych”, Bronisław Loska.

LKS Łąka w meczu z Płomieniem zagrał w składzie: Szweda – Zieleźnik, Skrzypiec, Mateja, Deringer, Kuś, Wróbel, Andrzej Maślorz, A. Żur, Maroszek, Jarczok. Po przerwie weszli: Ochodek, Folek, Szewczulak, Kudła.