Raport ligowy: Zwycięski debiut Oprzondka

09.10.2006, 14:13

Od zwycięstwa na boisku Sokoła Wola zaczął swoją trenerska przygodę z Czarnymi Piasek Rafał Oprzondek. Jego zespół dość niespodziewanie, ale zasłużenie wygrał z Sokołem.

Wynik tego pojedynku został ustalony już do przerwy. Przy każdej z trzech goli dla piaskowian miał swój udział Wojciech Moroń. Raz strzałem głową pokonał Rafała Korca, a dwa razy tak wyrzucił futbolówkę z autu, że otworzył drogę do bramki swoim kolegom. Gospodarze mogli zdobyć gola za sprawą Mirosława Madei (strzał pod poprzeczkę Arkadiusz Dyrda przerzucił nad bramką) i dwukrotnie Mariusza Piekorza (w sytuacji sam na sam górą był Dyrda, za drugim razem uratowała go poprzeczka). Po tym zwycięstwie, Czarni awansowali na 10 pozycję. Wolanie zajmują z kolei czwarte miejsce.

Z „okręgówkowego” dna powoli wychodzi Krupiński Suszec. W 11 kolejce piłkarze Arkadiusza Lazara pokonali ostatni w tabeli Górnik Boguszowice. Krupiński zaaplikował swoim rywalom cztery gole, sami zaś zachowali czyste konto. W trzech ostatnich meczach, suszczanie zdobyli siedem punktów. Obecnie z dorobkiem 11 oczek zajmują 13 pozycję.

Swe spotkanie przegrali piłkarze Nadwiślana Góra. W Jastrzębiu lepsi od podopiecznych Mirosława Wowry okazały się rezerwy miejscowego GKS-u. W drużynie gospodarzy pojawiło się oczywiście kilku piłkarzy z kadry trzecioligowca. Bramkę dla jastrzebian zdobył wychowanek Sokoła Wola, Jakub Rewaj. Oprócz niego w jastrzębskiej drużynie zagrali inni piłkarze związani z gminą Miedźna: Grzegorz Ulczak oraz Wojciech Stawowy. Po tej porażce górzanie zajmują ósmą miejsce. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Sokół Wola – Czarni Piasek 0:3 (0:3)
Gole: Jacek Biedrzycki, Wojciech Moroń, Zbigniew Kościański

Krupiński Suszec – Górnik Boguszowice 4:0 (2:0)
Gole: Michał Bienioszek (2), Łukasz Sankiewicz, Grzegorz Świenty

GKS II Jastrzębie – Nadwiślan Góra 2:1 (1:0)
Gol dla Nadwiślana: Rafał Janusik.

rin

T G+ F

Zobacz także

Raport ligowy: Miły prezent
Raport ligowy: Miły prezent
Raport ligowy: Passa trwa
Raport ligowy: Passa trwa
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18