Raport ligowy: Ptasi remis

11.09.2006, 18:16

Sokół Wola przywiózł jeden punkt z meczu wyjazdowego w Mokrem z Orłem. Pierwsze 45 minut przyniosło kibicom sporo emocji, ponieważ padły w nich cztery gole. Jak się później okazało na tym skończyły się strzeleckie popisy obu drużyn.

Trzy punkty z Boguszowic przywieźli piłkarze Nadwiślana Góra. Mimo zwycięstwa grzanie pozostali na piątym miejscu, bo wszystkie drużyny z czołówki wygrały swoje pojedynki.

Wysokiej porażki w Bojszowach doznał beniaminek okręgówki, Czarni Piasek. Gospodarze wygrali 5:1, mimo że to piaskowanie prowadzili w tym meczu i w pierwszych 20 minutach stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. W meczu z GTS-em wyszło na jaw jak ważnym graczem Czarnych jest Rafał Oprzondek. W poprzedniej kolejce eksligowiec doznał kontuzji zerwania więzadeł i nie wiadomo kiedy powróci na boiska.

Coraz trudniejsza sytuacja Krupińskiego Suszec. W siódmej kolejce piłkarze z Suszca przegrali na własnym boisku z LKS-em Bełk aż 1:4. Podopieczni trenera Arkadiusza Lazara (przejął zespół po Mieczysławie Parzychu po trzeciej kolejce) z czterema punktami zajmują przedostatnią pozycję.

Orzeł Mokre - Sokół Wola 2:2 (2:2)
Gole dla Sokoła: Jarosław Jarnot (2)

Górnik Boguszowie – Nadwiślan Góra 1:2 (0:1)
Gole dal Nadwiślana: Damian Parusel, Jerzy Dadok

GTS Bojszowy – Czarni Piasek 5:1 (2:1)
Gol dla Czarnych: Zbigniew Kościański

Krupiński Suszec – LKS Bełk 1:4 (0:2)
Gol dla Krupińskiego: Michał Bienioszek.