Raport ligowy: Derby dla Nadwiślana

30.10.2006, 13:36

Wydarzeniem kolejki w klasie okręgowej były niedzielne derby gminy Miedźna pomiędzy Nadwiślanem Góra a Sokołem Wola. Kibice obejrzeli dobre widowisko i to co lubią najbardziej, dużo bramek.

W Górze padło ich pięć, a ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze. Można więc śmiało powiedzieć, że piłkarską ekipą numer 1 w gminie Miedźna jest Nadwiślan. Wiosną, na boisku w Woli, górzanie wygrali 2:0.

Po spotkaniu w Górze obie ekipy zrównały się punktami (21), ale wyżej jest Nadwiślan – na piątym miejscu. Sokół jest tuż za plecami (6. pozycja).

Porażki doznali piłkarze Krupińskie Suszec. Mimo że do przerwy prowadzili na własnym boisku 1:0 z GTS-em Bojszowy, po meczu z wygranej cieszyli się piłkarze gości. W drugich 45 minutach trzykrotnie znaleźli sposób na bramkarza Krupińskiego. W tym czasie suszcanie trafili do siatki GTS-u tylko raz. Krupiński spadł na 13 miejsce.

W 14 kolejce pauzowali piłkarze Czarnych Piasek.

Nadwiślan Góra – Sokół Wola 3:2 (1:1)
Gole: Przemysław Grajek, Jerzy Dadok, Rafał Dąbrowski (Nadwiślan) oraz Marek Germanek, Mariusz Piekorz

Krupiński Suszec – GTS Bojszowy 2:3 (1:0)
Gole dla Krupińskiego: Marcin Bienioszek, Karol Ksiądz