Rafał Wróbel (stoi) jest radnym Rady Miejskiej pierwszą kadencję

Radny pyta burmistrza o... seks grupowy

Pszczyna14.12.2018, 12:29

Zaskakująco zakończyła się wczorajsza sesja Rady Miejskiej w Pszczynie. Radny Rafał Wróbel pod koniec obrad zapytał burmistrza o to, czy na imprezie w Jankowicach ten mówił o... seksie grupowym.

Podczas sesji radni rozmawiają na różne sprawy i tematy. Pytają burmistrza oraz pracowników urzędu o problemy, które dotykają mieszkańców, szczegóły realizowanych lub planowanych inwestycji. Często krytykują urzędników i samego burmistrza. Dość nietypowy temat poruszył wczoraj radny Prawa i Sprawiedliwości.

Podczas sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w czwartek, 13 grudnia na koniec głos zabrał Rafał Wróbel, który jest radnym Rady Miejskiej pierwszą kadencję (wcześniej był radnym Rady Powiatu Pszczyńskiego). - Panie burmistrzu, czy Pan pamięta: był Pan na imprezie w Jankowicach 21 listopada? - zapytał. Dariusz Skrobol potwierdził, że był.

- Ja też tam byłem. To było 40-lecie zespołu „Jankowice”. Byli tam moi rodzice, była moja teściowa, która jest wdową. I tak mnie zastanowiło, bo Pan tam był chyba nie jako osoba prywatna, tylko jako burmistrz miasta Pszczyny – mówił radny. - Padło z Pana ust takie stwierdzenie, coś Pan o seksie grupowym mówił na tym spotkaniu – kontynuował R. Wróbel.

Przerwał mu Leszek Szczotka, przewodniczący Rady Miejskiej pytając, czy to jest miejsce na takie sprawy? - Pan burmistrz był tam jako przedstawiciel urzędu. Chciałem tylko dopytać, o co to chodziło? Bardzo mnie zaszokowały takie słowa, że z Pana strony takie słowa padły. Czy Pan mógłby mi to wyjaśnić? - pytał radny.

Burmistrz odniósł się do sprawy. - Nie pamiętam. Jeżeli coś takiego padło, to przepraszam – powiedział Dariusz Skrobol. Chwilę później przewodniczący Leszek Szczotka miał problem z zamknięciem obrad, bo dostał ataku śmiechu.

 

Reklama

pako

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
Drugi wiceprzewodniczący potrzebny, bo jest dużo imprez
Drugi wiceprzewodniczący potrzebny, bo jest dużo imprez
Nie chce być radnym od seksu grupowego
Nie chce być radnym od seksu grupowego
12 kierowców ukaranych za przejazd na czerwonym świetle
12 kierowców ukaranych za przejazd na czerwonym świetle
Bezpłatne przejazdy dla Honorowych Dawców Krwi
Bezpłatne przejazdy dla Honorowych Dawców Krwi
„Skrawek Nieba - Artyści Dzieciom”
„Skrawek Nieba - Artyści Dzieciom”

Komentarze:

Steinau 2018-12-15 godz. 16:08
Na pless.pl zostały usunięte komentarze dlacze niema wolności słowa i wypowiedzi konstytucja ! Zamach na wolność słowa ! I na urząd wolny wybrany przez wolnych obywateli i ich przedstawicieli.
Steinau 2018-12-15 godz. 15:54
Dlaczego urzędnik państwowy pełniący funkcje burmistrza jest obrażany i to na sesji rady w urzędzie !
Mis Bartyla 2018-12-14 godz. 20:59
Panie Radny krążą o Panu różne ciekawe historie. To prawda?
Refleksyjny Bolek 2018-12-14 godz. 16:57
Pan burmistrz był uczestnikiem tegoż grupowego aktu płciowego, czy jeno oglądaczem? Cóż... jakże ten temat interesujący. Pan radny zaintrygowany, Pan przewodniczący pozbawiony. Pewnie puściły mu wodze wyobraźni. Patataj... Panie Przewodniczący; A może prrrrr... do roboty!
Lesio 2018-12-14 godz. 15:57
Myślałem,że szczytem głupoty radnych prawicowych był szczyt kopca Ryguły. Wróbel pokazał jak bardzo się myliłem :)
bob 2018-12-14 godz. 13:04
https://www.youtube.com/watch?v=a-NZdsdEf38 - a tu 12 godzinny wzwód
bob 2018-12-14 godz. 13:00
https://www.youtube.com/watch?v=jb_S8Nvc7Ro - a tu radna PiS o seksie doodbytniczym!
Krystyna 2018-12-14 godz. 12:57
I kto głosuje na takich niesamowitych radnych?!!!
treść:
autor:

SQL: 19