Puchar Ligi dla Jankowic, trofea rozdane

19.03.2007, 00:32

Ostatni akcent Suszeckiej Amatorskiej Ligi Futsalu za nami. Zdobywcą Pucharu Ligi został drużyna Jankowic. Pamiątkowe trofea trafiły do najlepszych.

Do Pucharu Ligi zgłosiło się dziewięć ekip. Podzielone zostały na trzy grupy. Jako że drużyn rozstawiane w jednej grupie znaleźli się: Cadi-Car, GKS Futsal II i Jankowic. Innymi słowy – mistrz, wicemistrz i trzeci zespół całych rozgrywek. Ale to tylko dodało kolorytu temu turniejowi.Po zakończeniu tego spotkania wręczone zostały trofea trzem najlepszym zespołom oraz zwycięzcy niedzielnego turnieju. Pamiątkową statuetkę za zdobycie tytułu króla strzelców SALF odebrał Andrzej Żupa (Jankowice), zaś Przemysław Cygan (Banany/Termex) – po raz drugi z rzędu – wzniósł w górę puchar za zwycięstwo w klasyfikacji Fair Play.

Specjalne podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek od organizatora ligi, Marka Kreta otrzymał także Andrzej Puchała. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Komplet wyników o Puchar Ligi SALF:
Gr. A:
Mieszko – Mizerów 2:1, Mieszko – The Blues 0:1, Mizerów – The Blues 2:0.
Gr. B: GKS Futsal – Imperium 0:1, GKS Futsal – Pędzące Imadła 4:0, Imperium – Pędzące Imadła 1:2.
Gr. C: Cadi-Car – Jankowice 1;1, Cadi-Car – GKS Futsal II 6:1, Jankowice – GKS Futsal II 2:0.

Półfinały: Cadi Car – Mizerów 0:2 (0:0), Jankowice – GKS Futsal 3:2 (2:2).
Finał: Jankowice – Mizerów 4:1 (2:0).

Mecze w grupach trwały 15 minut. W półfinale i finale 20 minut (2x10).