W ubiegłym roku do Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój pojechali Bronisława i Stanisław Tetlowie z Mizerowa, Teresa Reroń z Rudołtowic oraz Stanisław Kapias z Goczałkowic-Zdroju.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka? Wygraj dla nich pobyt w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój!

Powiat08.01.2019, 13:05, aktualizacja: 14.01.2019, 14:43

Chcesz sprawić ukochanej babci lub dziadkowi niespodziankę? Nic prostszego. Weź udział w naszym konkursie, napisz nietuzinkowe życzenia i wygraj dla seniorów pobyt w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój!

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Redakcja „Gazety Pszczyńskiej" i portalu pszczynska.pl wspólnie z Uzdrowiskiem Goczałkowice-Zdrój organizuje czwartą już edycję konkursu, w którym do wygrania są cztery pięciodniowe pobyty z dwoma zabiegami dziennie w „Pawilonie Krokus” oraz „Pawilonie Jaśmin”, noclegami i wyżywieniem w formie voucherów do wykorzystania do końca 2019 roku.  

Aby wygrać te atrakcyjne nagrody, należy wysłać na adres mailowy konkursy@pszczynska.pl życzenia dla swojej babci lub swojego dziadka (albo dla obojga) oraz napisać „za co kochamy babcię i (lub) dziadka". Dodatkowym atutem będzie przesłanie zdjęć babć i dziadków. Na wiadomości czekamy do wtorku, 22 stycznia. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Dzień Babci i Dziadka”. Najciekawsze życzenia opublikujemy w „Gazecie Pszczyńskiej" i na portalu pszczynska.pl, a ich autorzy otrzymają nagrody!

Sponsor konkursu

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój Sp. z o.o.
Goczałkowice-Zdrój, ul. Uzdrowiskowa 54

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych uczestnika konkursu „„Z okazji Dnia Babci i Dziadka” (dalej „Konkurs”) jest: Grupa Terrabit Janusz Hess, ul. Wodzisławska 36B, Pszczyna 43-200, tel. 32 447 01 26. Cele i podstawy przetwarzania: realizacja Konkursu do jego rozstrzygnięcia na podstawie zgody oraz ogłoszenie laureata na łamach portalu pszczynska.pl i Gazety Pszczyńskiej − przez czas trwania Konkursu (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 a) RODO). Odbiorcami danych będą jedynie upoważnione osoby uczestniczące w wykonywaniu czynności Organizatora. Dane nie będą przekazywane do Państw Trzecich czy organizacji międzynarodowych ani poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo  do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w Konkursie.  Pełna treść naszej klauzuli informacyjnej znajduje się TUTAJ.

jack

T G+ F

Zobacz także

Przytul się do alpaki
Przytul się do alpaki
Goczałkowice z kontraktem
Goczałkowice z kontraktem
Złap wodę! I podaj dalej!
Złap wodę! I podaj dalej!
6 sierpnia: Aktualny raport o sytuacji epidemiologicznej
6 sierpnia: Aktualny raport o sytuacji epidemiologicznej
Wracają obostrzenia na terenie naszego powiatu
Wracają obostrzenia na terenie naszego powiatu

Komentarze:

Artur 2019-01-25 godz. 13:21
Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników ?
treść:
autor:

SQL: 18