Art. spons. Praca Kraków - oferty

Kraków25.07.2019, 10:45

Współczesny rynek pracy otwiera przed pracownikami szerokie możliwości. Polska od upadku komunizmu znacząco się rozwinęła, teraz zmiana zatrudnienia lub znalezienie nowego zajęcia jest niesamowicie proste i przejrzyste.

Witryny do poszukiwania pracy

Wyszukiwarki ofert pracy to niezaprzeczalny trend na współczesnym rynku. Już nie musimy iść do biura pośrednictwa i męczyć się z poszukiwaniem odpowiedniego zajęcia. Dzięki witrynom takim jak jobsora.com możesz zyskać dostęp do nawet dziesiątek tysięcy ofert pracy w danym regionie. Wszystko zrobisz wygodnie, zdalnie z fotela w domu.

Dlaczego warto wybrać witrynę Jobsora.com?

Wyszukiwarka ofert pracy jobsora.com charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością, zarówno treści, jak i warunków rekrutacji. Bez problemu znajdziemy tutaj pracę z satysfakcjonującym nas wynagrodzeniem, na odpowiednim stanowisku. Dzięki możliwości wybrania preferowanej lokalizacji miejsca zatrudnienia możemy przeglądać oferty pracy możliwie najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Dostępne są też różne przedziały odległości – 10 km, 25 km i 40 km. Dzięki filtrom wyszukiwarki możemy wybierać spośród interesujących nas stanowisk, a nawet przeglądać oferty pracy konkretnych, popularnych firm. W większości przypadków aplikacja na dane stanowisko jest dostępna od razu, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.

Znajdź pracę już dziś!

Stopa bezrobocia w Polsce ustawicznie spada. W marcu 2019 osiągnęła rewelacyjny poziom 5,9%, natomiast w Małopolsce wynik ten znajduje się w przedziale 3,2% - 4,9%. Można więc powiedzieć, że w tym województwie, którego stolicą jest właśnie Kraków, mamy do czynienia ze znakomitą ilością osób aktywnych zawodowo. W całej Polsce pracodawcy zgłosili do urzędów aż 381,1 tysięcy ofert pracy, jedynie w I kwartale 2019. Jak widać, jest dostępne więc wiele stanowisk z różnych sektorów.

Oferty pracy w Polsce dla osób niepełnosprawnych i staże

Ze wszystkich ofert pracy należy wyróżnić staże i oferty pracy dla osób niepełnosprawnych. Staże pozwalają na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, mogą być wrotami do wielkiej kariery dla osób młodych, świeżych na rynku pracy. Szczególnie że to właśnie tego typu osoby stanowią znaczną część osób bezrobotnych. Warto wspomnieć o tym, że współcześni pracodawcy coraz częściej stawiają na odpowiedzialność społeczną biznesu, tym samym starają się aktywizować zawodowo osoby niepełnosprawne. Ten trend jest niezaprzeczalnie bardzo korzystny.

Źródłem wszystkich statystyk jest Generalny Urząd Statystyczny.

T G+ F

Zobacz także

Złoty Talizman 2019
Złoty Talizman 2019
III Festiwal Rekreacji i Sportu
III Festiwal Rekreacji i Sportu
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania
Nowe lampy wzdłuż Piaskowej
Nowe lampy wzdłuż Piaskowej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18