Poszukiwani świadkowie

08.07.2010, 12:17

Pszczyna

Policjanci z pszczyńskiej komendy proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające informacje na temat zderzeń drogowych zaistniałych w okresie od 22.06- 03.07. 2010 r.

Policja poszukuje kierowcy samochodu, który po spowodowaniu kolizji drogowej odjechał z miejsca zdarzenia. Kolizja miała miejsce 3 lipca 2010 roku około godziny 23:00 w Łące na ul. Goli. Kierujący prawdopodobnie samochodem marki BMW podczas wyprzedzania uderzył w skręcającą w lewo w ulicę Dygasińskiego-Łącka Grobla kierującą Fiatem Seicento na pszczyńskich tablicach rejestracyjnych. Następnie sprawca odjechał w kierunku Pszczyny.
Poszukiwany jest także kierowca, który po potrąceniu rowerzystki oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierujący białym pojazdem ciężarowym nieznanej marki jadąc w kierunku Jankowic potrącił 12-letnią dziewczynkę jadącą na rowerze. Zdarzenie miało miejsce 30 czerwca około godziny 12:30 w Ćwiklicach przy ulicy Grzybowej.Ostatni czerwcowy poszukiwany to kierowca, który doprowadził do zanieczyszczenia jezdni płynami eksploatacyjnymi. Zdarzenie miało miejsce na ulicach Skłodowskiej, Bielskiej i Korfantego w dniu 22 czerwca 2010 roku około godziny 8:20. Wyciekające płyny zagrażały bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego.


Świadków tych zdarzeń prosimy kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami pszczyńskiej drogówki , (32) 4493200 i 997

(KPP Pszczyna)

akm

T G+ F

Zobacz także

Poszukiwani świadkowie
Poszukiwani świadkowie
Świadkowie poszukiwani
Świadkowie poszukiwani
Nowe oświetlenie przejścia na ulicy Bielskiej
Nowe oświetlenie przejścia na ulicy Bielskiej
Zamknięto mostek na Pszczynce
Zamknięto mostek na Pszczynce
Gmina przebuduje ulicę Lercha
Gmina przebuduje ulicę Lercha

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18