Poparcie RAŚ dla Dariusza Skrobola

01.12.2010, 09:35

Apel Stowarzyszenia Ruch Autonomii Śląska o udział w II turze wyborów na Burmistrza Pszczyny.


Szanowny Wyborco!

Mieszkańcy Pszczyny w obecnych wyborach samorządowych wykazali się patriotyzmem regionalnym, udzielając mocnego poparcia kandydatom Ruchowi Autonomii Śląska do sejmiku wojewódzkiego.

Dziękujemy za zaufanie!


Pszczyniacy!


Pierwszy raz w dwudziestoletniej historii pszczyńskiego samorządu terytorialnego doszło do drugiej tury wyborów na Burmistrza Pszczyny. Apelujemy do Państwa o udział w niej i poparcie dnia 5. grudnia Dariusza Skrobola - kandydata lokalnego komitetu wyborczego „Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe”.

Dariusz Skrobol w swej działalności społecznej przyczynił się do rozwoju kulturalnego Pszczyny. Regionalista i samorządowiec z dwunastoletnim stażem, wspiera działalność lokalnych stowarzyszeń. Jako zastępca burmistrza w latach 2006-2010 był inicjatorem założenia m.in. Plessart’u, organizacji która skupia pszczyńskich twórców. Podczas jego kadencji sfinalizowane zostały największe inwestycje w infrastrukturę od czasów drugiej wojny światowej. Rodowity Pszczyniak, nie jest członkiem żadnej partii politycznej. Fakt ten pozwoli Dariuszowi Skrobolowi realizować swój program bez nacisków z zewnątrz.

Szanowni Wyborcy, oddajcie swój głos na Dariusza Skrobola!

Piątego grudnia postawmy na regionalizm i samorządność bez nacisków, głosując na człowieka, w którym więcej jest ze społecznego działacza niż z polityka.

Poradzymy!
za Zarząd Ruchu Autonomii Śląska.
dr Jerzy Gorzelik

akm

T G+ F

Zobacz także

Pszczyna: prareferendum RAŚ
Pszczyna: prareferendum RAŚ
Zarząd PO wycofał poparcie dla koalicji
Zarząd PO wycofał poparcie dla koalicji
Wypadek w Warszowicach tylko wyglądał groźnie
Wypadek w Warszowicach tylko wyglądał groźnie
Zderzenie samochodu z koniem. Zwierzę nie przeżyło
Zderzenie samochodu z koniem. Zwierzę nie przeżyło

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18