Pomysł na jesień: Babska Pracownia

30.11.2012, 12:43

Ruszył nowy rok zajęciowy w Gminny Ośrodku Kultury w Suszcu

Zumba, Babska Pracownia, Klub Działań Pozytywnych to tylko niektóre z propozycji zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu!

Już od października rozpoczynają się zajęcia w suszeckim Ośrodku Kultury. A zajęć jest sporo. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zajęciach z gry na keyboardzie i gitarze, uczyć się języka angielskiego, uczęszczać do grupy baletowej czy pracowni plastycznej, dziecięcego zespołu tanecznego i rytmiki. Dla najmłodszych (od 2 roku życia) przygotowane są zabawy oswajające z językiem angielskim, a także gry i zabawy manualne w Klubie Jasia i Małgosi.
Tegoroczną nowością jest ZUMBATOMIC. ZumbAtomic to nowoczesny program taneczny zbudowany z myślą o dzieciach. Oparty jest na przyjaznej muzyce, łatwej i ciekawej choreografii.
W ofercie znalazły się również zajęcia teatralne, lekcje śpiewu i emisji głosu. Kontynuujemy bezpłatne zajęcia z tańca nowoczesnego – HIP-HOP, Dancehall i Taniec Nowoczesny. Młodzież zapraszamy na cotygodniowe spotkania klubu filmowo-fotograficzny - MIGAFKA, w którym młodzież nie tylko będzie oglądać, ale i tworzyć filmy, spotykać się z filmowymi twórcami i aktorami, pracować nad warsztatem fotograficznym i brać udział w nocnych maratonach filmowych i wyjazdach. Młodzież zapraszamy również do Klub Działań Pozytywnych, czyli naszego centrum wolontariatu i dobrych pomysłów.

Do dyspozycji starszej młodzieży i dorosłych są zajęcia: aerobicu, zumby, języka niemieckiego
i angielskiego, oraz kurs prawa jazdy. Tegoroczną nowością dla wszystkich dziewcząt i kobiet jest uruchomienie BABSKIEJ PRACOWNI – czyli co piątkowych spotkać artystycznych i rękodzielnyczych.
Wszelkie informacje i zapisy na zajęcia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, tel.: 32 212 44 91, e-mail: dk@gok.suszec.pl.

Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest na stronie www.gok.suszec.pl, a także na Facebook’u

agw

T G+ F

Zobacz także

II Babska Biesiada
II Babska Biesiada
Pomysł na nowe hobby
Pomysł na nowe hobby
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18