Pomysł na jesień: Babska Pracownia

30.11.2012, 12:43

Ruszył nowy rok zajęciowy w Gminny Ośrodku Kultury w Suszcu

Zumba, Babska Pracownia, Klub Działań Pozytywnych to tylko niektóre z propozycji zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu!

Już od października rozpoczynają się zajęcia w suszeckim Ośrodku Kultury. A zajęć jest sporo. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zajęciach z gry na keyboardzie i gitarze, uczyć się języka angielskiego, uczęszczać do grupy baletowej czy pracowni plastycznej, dziecięcego zespołu tanecznego i rytmiki. Dla najmłodszych (od 2 roku życia) przygotowane są zabawy oswajające z językiem angielskim, a także gry i zabawy manualne w Klubie Jasia i Małgosi.
Tegoroczną nowością jest ZUMBATOMIC. ZumbAtomic to nowoczesny program taneczny zbudowany z myślą o dzieciach. Oparty jest na przyjaznej muzyce, łatwej i ciekawej choreografii.
W ofercie znalazły się również zajęcia teatralne, lekcje śpiewu i emisji głosu. Kontynuujemy bezpłatne zajęcia z tańca nowoczesnego – HIP-HOP, Dancehall i Taniec Nowoczesny. Młodzież zapraszamy na cotygodniowe spotkania klubu filmowo-fotograficzny - MIGAFKA, w którym młodzież nie tylko będzie oglądać, ale i tworzyć filmy, spotykać się z filmowymi twórcami i aktorami, pracować nad warsztatem fotograficznym i brać udział w nocnych maratonach filmowych i wyjazdach. Młodzież zapraszamy również do Klub Działań Pozytywnych, czyli naszego centrum wolontariatu i dobrych pomysłów.

Do dyspozycji starszej młodzieży i dorosłych są zajęcia: aerobicu, zumby, języka niemieckiego
i angielskiego, oraz kurs prawa jazdy. Tegoroczną nowością dla wszystkich dziewcząt i kobiet jest uruchomienie BABSKIEJ PRACOWNI – czyli co piątkowych spotkać artystycznych i rękodzielnyczych.
Wszelkie informacje i zapisy na zajęcia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, tel.: 32 212 44 91, e-mail: dk@gok.suszec.pl.

Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest na stronie www.gok.suszec.pl, a także na Facebook’u

agw

T G+ F

Zobacz także

II Babska Biesiada
II Babska Biesiada
Pomysł na nowe hobby
Pomysł na nowe hobby
Dron sprawdzał czym palą mieszkańcy Pszczyny
Dron sprawdzał czym palą mieszkańcy Pszczyny
Zakończyła się przebudowa ulicy Krasińskiego
Zakończyła się przebudowa ulicy Krasińskiego
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie
Niemal 750 mieszkańców powiatu skorzystało już z bezpłatnej pomocy prawnej
Niemal 750 mieszkańców powiatu skorzystało już z bezpłatnej pomocy prawnej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18