Pomóżmy Danielowi

03.11.2011, 12:42

Powiat

Daniel walczy z bardzo złośliwym nowotworem. Terapia, poza tym, ze trudna, jest niezwykle kosztowna. O pomoc dla Daniela proszą najbliżsi, ale i znajomi, m.in. ze Starostwa Powiatowego, gdzie żona Daniela pracuje w wydziale komunikacji.


Daniel Zejma ma 35 lat, kochającą żonę i dwójkę cudownych dzieci – Antosia (4 latka) i Zosię (2 latka). Pół roku temu zdiagnozowano u niego nietypowego i bardzo złośliwy nowotwór tkanek miękkich. Na całym świecie jest zaledwie 150 osób z taką diagnozą.
Nie ma jeszcze skutecznej metody leczenia tego typu nowotworu i jest ono głównie kwestią szczęścia. Daniel przeszedł już chemioterapię. Po niej, w sierpniu została przeprowadzona operacja, lecz guz o wielkości 20 cm pozostał w jamie brzusznej. Poza tym lekarze stwierdzili kilka przerzutów.

Lekarze w Polsce nie widzą już szans dla Daniela, więc zaczęliśmy szukać pomocy na całym świecie. Udało nam się nawiązać kontakt z Kliniką Onkologiczną w Tianjin – tamtejsi lekarze widzą dla Daniela szansę na życie!21.09.2011 Daniel wyleciał na pierwszą serie badań do Chin. Wyjazdy i leczenie wiążą się z ogromnymi kosztami dlatego w imieniu Daniela zwracamy się z prośbą o pomoc finansową, którą można przekazać na nr konta:


20 1090 2040 0000 0001 0887 3169 z dopiskiem dla Daniela Zejmy”
Fundacja z Uśmiechem”
ul. Paderewskiego 11/39,
25-001 Kielce


W walce o życie Daniela wspiera nas Fundacja Light of Hope
POMÓŻCIE NAM URATOWAĆ DANIELA!
Dziękujemy, Rodzina Daniela


Losy Daniela można śledzić na jego blogu: http://www.daniel.lifesaversblog.com/
Powrót

agw

T G+ F

Zobacz także

Pomóżmy Weronice
Pomóżmy Weronice
Pomóżmy Filipowi!
Pomóżmy Filipowi!
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
Policja szuka świadków wypadku w Górze
Policja szuka świadków wypadku w Górze
6-letni chłopiec wypadł z okna
6-letni chłopiec wypadł z okna

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18