Policjanci kontra strażacy

18.02.2008, 10:39

Gilowice

Sześć strażackich drużyn osp i dwie policyjne spotkały się w ubiegłą sobotę w gilowickiej hali podczas Międzygminnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Grano w grupach systemem każdy z każdym 2 x po 5 min.

Kartek nie było, choć w niektórych momentach sędzia mógł pokazać niejednemu żółty kartonik. W walce o siódmą lokatę międzyrzeccy strażacy wygrali z Jankowicami 3:2. Pojedynek OSP Wola i Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu skończył się dogrywką, w której padł piąty gol decydujący o piątym miejscu dla wolan. W półfinałach zagrały ze sobą OSP Gilowice i pszczyńska policja (1:0) oraz Studzienice z Górą (1:2). W walce o trzecie miejsce niepokonani okazali się studzieniccy strażacy – ochotnicy, którzy pokonali rywala z Pszczyny 2:1. Finałowy mecz to derby Gilowic i Góry. Gilowiczanie po kilkunastu minutach gry mają na swoim koncie sześć bramek, rywale jedynie honorową...