Art. spons. Pójdźmy na wybory! Apel Bogumiły Marii Boby

Powiat Pszczyński09.10.2019, 11:30

Szanowni Obywatele Ziemi Pszczyńskiej - okręgu wyborczego nr 27 do Sejmu RP oraz okręgu wyborczego nr 78 do Senatu RP.  

Zwracam się do moich stałych wyborców z wielką prośbą! W niedzielę, 13 października 2019 roku niech nikt nie będzie bierny, niech nikt nie zostaje w domu. Pójdźmy wszyscy na wybory i zagłosujmy na Prawo i Sprawiedliwość!

Wyborców, którzy chcą zagłosować na kandydatkę z Pszczyny, proszę o zaufanie dla Marceli Kanafek-Lewandowskiej, która zaangażowana była w ratowanie pszczyńskiego szpitala. 

Jeśli pszczyńscy wyborcy na listach Prawa i Sprawiedliwości szukać będą rzetelnego i ambitnego mężczyzny do piastowania urzędu Posła RP, polecam Stanisława Szwedę, który przez lata swojej działalności, zawsze wspierał rozwój i poprawę życia polskich Rodzin.

Głosującym, którzy nie wybiorą przedstawicieli z Pszczyny do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, rekomenduję Barbarę Adamską lub Magdalenę Wawrzeczko

Natomiast jako kandydata do Senatu RP, pragnę wskazać Andrzeja Kamińskiego, który swoją humanistyczną i chrześcijańską postawą, wpływa na aktualną krajową politykę i dąży do prowadzenia działań kształtujących integrację europejską.

Obiecuję, że osoby startujące z listy KW PiS, które wygrają tegoroczne wybory (przede wszystkim naszych lokalnych kandydatów), będę wspierała w działaniach dla naszej Ojczyzny, Ziemi Pszczyńskiej i oczywiście Szpitala Powiatowego w Pszczynie. Będę popierała również wszelkie działania mające za zadanie wyeliminowanie ideologii gender z polskich szkół i przedszkoli.

Proszę wyborców, aby zachęcali niezdecydowanych do wzięcia udziału w „dobrych wyborach”. Zadbajmy wspólnie o naszą przyszłość!

Z wyrazami szacunku, Bogumiła Maria Boba  

T G+ F

Zobacz także

400 nowych sadzonek krzewów i pnączy
400 nowych sadzonek krzewów i pnączy
Rozmowy o dalszym finansowaniu wymazobusa
Rozmowy o dalszym finansowaniu wymazobusa
„Cała Polska czyta dzieciom”
„Cała Polska czyta dzieciom”
SQL: 16