Art. spons. Podziękowania wyborcze za oddane głosy!

Powiat Pszczyński16.07.2020, 10:15

Kochani Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego!!! Po raz kolejny z całego serca dziękuję za rekordową, ponad 70% frekwencję wyborczą w powiecie pszczyńskim. Dziękuję wszystkim, którzy tak tłumnie stawili się przy urnach wyborczych, oddając swój cenny głos na faworyta drugiej tury wyborów prezydenckich. To dzięki Wam Andrzej Duda zdobył ponad 60% poparcie na ziemi pszczyńskiej, zwyciężając w każdej z 6 gmin naszego powiatu. Cieszę się, że los Polski nie jest obojętny naszym obywatelom. Wielu z nas patrzy z nadzieją na coraz lepszą przyszłość wszystkich rodzin, dorastającego młodego pokolenia, a także seniorów. 

Silne, demokratyczne Państwo to obywatele  świadomi swych praw i obowiązków oraz władza, która dba o rozwój społeczeństwa, gospodarki, polityki w szerokim jej znaczeniu oraz o prawidłowy pion moralny. Dobrze funkcjonujące Państwo to Państwo bez podziałów, koncentrujące się na swoim potencjale, rozwijające nowe horyzonty. Aby tę stabilizację utrzymać potrzebny jest właściwy prezydent, który zjedna ludzi, będzie łagodził waśnie i przede wszystkim rozumiał potrzeby swoich rodaków. Takim prezydentem jest Andrzej Duda, któremu po raz drugi zaufały miliony Polaków w kraju i za granicą. Gwarantuje on zgodność władzy ustawodawczej i wykonawczej.  

Proszę Państwa o modlitwę za naszego Prezydenta, za cały parlament, rząd i wszystkie samorządy. Niech Bóg Wszechmogący ma w swojej opiece Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pomoże dokonywać mu słusznych wyborów, stawiać czoła wielu kolejnym wyzwaniom i uchroni przed wszelkim złem. Niech moc Trójcy Świętej pozwoli mu uważnie wsłuchiwać się głos obywateli. Niech światło Ducha Świętego oświeca go i pomoże niestrudzenie walczyć o godne życie całego narodu polskiego, a Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski otacza swoim płaszczem. Bóg Ojciec zawsze oczekuje na dzieci żałujące za zło. Zaufajmy Jezusowi Chrystusowi i nie wstydźmy się krzyża.

Z wyrazami szacunku,
Radna Rady Powiatu Pszczyńskiego
Bogumiła Maria Boba

T G+ F

Zobacz także

Gmina Pawłowice w pierwszej setce najzamożniejszych gmin wiejskich
Gmina Pawłowice w pierwszej setce najzamożniejszych gmin wiejskich
Powszechny Spis Rolny
Powszechny Spis Rolny
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
SQL: 16