Dni Pszczyny 2017: mamy dla Was cenne nagrody!

Pszczyna08.08.2017, 10:57

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Szukajcie stoiska „Gazety Pszczyńskiej” w parku zamkowym, w pobliżu zamku w niedzielę, 20 sierpnia. Do wygrania m.in. pobyt w pensjonacie „Maria” w Szczyrku!

Drodzy czytelnicy „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl, z okazji Dni Pszczyny 2017 przygotowaliśmy dla Was konkurs z cennymi nagrodami.

Redakcja „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl będzie miała swoje stoisko podczas Dni Pszczyny. Tam będziemy zapraszać Was do udziału w konkursie. Wystarczy do nas przyjść w drugi dzień Dni Pszczyny (w niedzielę) w godz. 15.00-18.00, a my wykonamy Wam zdjęcie z logotypem „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl.

Zdjęcia już następnego dnia, w poniedziałek, opublikujemy na facebook'owym profilu „Gazety Pszczyńskiej”. Waszym zadaniem będzie zdobyć jak największą liczbę polubień pod zdjęciem, na którym się znajdujecie. Zdjęcia możecie udostępniać na Waszych profilach!

Osoby, które zdobędą największą liczbę polubień wygrają trzy- oraz dwudniowy pobyt w pensjonacie „Maria”, położonym w samym sercu Szczyrku!

Ci z Was, którzy znajdą się na zdjęciach z kolejnymi liczbami polubień wygrają jazdy próbne najnowszymi modelami BMW, ufundowane przez BMW Sikora, biżuterię ufundowaną przez firmę „Janosz Jubiler” z Tychów, podwójne zaproszenia do Skansenu Zagroda Wsi Pszczyńskiej i Pokazowej Zagrody Żubrów, ufundowane przez Agencję Rozowju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, słodkie upominki przygotowane przez Piekarnię-Cukiernię „Nowak” z Brzeźc oraz gadżety promocyjne ufundowane przez Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

Do zobaczenia na Dniach Pszczyny!

Sponsorzy nagród

jack

T G+ F

Zobacz także

Dinozaury po zmroku! Musisz to przeżyć!
Dinozaury po zmroku! Musisz to przeżyć!
gorący temat
Kombii, Chylińska i Czerwone Gitary na Dniach Pszczyny!
Kombii, Chylińska i Czerwone Gitary na Dniach Pszczyny!
Święto Policji w Pszczynie: będą utrudnienia na parkingach
Święto Policji w Pszczynie: będą utrudnienia na parkingach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18