Pobili go, bo na nich zatrąbił kiedy kopali w jego płot

Kobiór15.04.2017, 08:50

Został wyciągnięty siłą z samochodu i pobity, kiedy użył klaksonu widząc, jak trzech młodych mężczyzn kopie w sztachety jego płotu. Obrońcami, jak się wyrazili, ”spokoju na wsi” okazali się dwaj mieszkańcy Kobióra i ich nieletni znajomy z Tychów. Zatrzymani są dobrze znani pszczyńskim policjantom. Ich dalszy los leży teraz w rękach sądu.

Do zdarzenia doszło trzy dni temu przed jedną z posesji w Kobiórze. Jak ustalono, grupa pijanych młodych mężczyzn postanowiła zakończyć dzień przed ekranem telewizora.

W tym celu, z zapasami alkoholu, udali się do domu jednego z nich. Po drodze postanowili jednak dać jeszcze upust swoim emocjom kopiąc i szarpiąc za sztachety płotu sąsiada.

W tym właśnie czasie podjechał pod posesję jej właściciel. Widząc, co się dzieje, użył klaksonu. Niestety, to wzbudziło u nich większą agresję.

Wyciągnęli pokrzywdzonego z samochodu i zaczęli „okładać” go pięściami. Kiedy skończyli, spokojnie poszli na zaplanowany wcześniej wieczorny seans filmowy. Oglądanie przerwali im kryminalni.

Zatrzymani tłumaczyli się nadmierną ilością wypitego w tym dniu alkoholu. Już wkrótce swoje zachowanie przyjdzie im także wyjaśnić w sądzie. Kodeks karny za pobicie przewiduje karę trzech lat więzienia.
KPP Pszczyna

 

Reklama

Reklama

pako

T G+ F

Zobacz także

Trzy włamania w Łące
Trzy włamania w Łące
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Bus w rowie, bo kierowca chciał ratować zwierzę
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Z kijami wokół Zbiornika Łąckiego
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Fryzjerskie szaleństwo w PZS nr 1
Święto Teatru z POPP
Święto Teatru z POPP

Komentarze:

Artur 2017-05-06 godz. 11:13
Niech ten facet nie gada bzdur ,sam wcześniej uszkodził płot sąsiada autem .
treść:
autor:

SQL: 20