Pobicie w centrum Pszczyny. Policja prosi świadków o kontakt

Pszczyna25.10.2018, 10:10

Policja szuka świadków pobicia, głównie mężczyzny, który pomógł pokrzywdzonemu pobitemu przez grupkę nieznanych osób. Zdarzenie miało miejsce na ul. Warownej w Pszczynie w sobotę, 13 października, po godz. 22.00. Pokrzywdzony został zaatakowany przez grupę pięciu mężczyzn, którzy go kopali i bili pięściami. W wyniku tego doznał urazu kręgosłupa.

Pokrzywdzony wracał z imprezy urodzinowej. Przyznał, że nieco wypił, dlatego szedł do domu pieszo. Będąc na ul. Warownej, w okolicach tamtejszego hotelu, został zaczepiony przez grupkę nieznanych mu osób.

Utarczki słowne zakończyły się demonstracją siły fizycznej. Mężczyźni zaczęli kopać pokrzywdzonego i bić go pięściami. Pomógł przechodzień, który zaczął krzyczeć i odpychać sprawców. Po jego interwencji cała piątka agresorów uciekła.

Świadek natomiast odprowadził pokrzywdzonego do domu, szedł z nim do połowy parku. W wyniku tego zdarzenia poturbowany mężczyzna doznał złamania wyrostków poprzecznych lewych kręgów.

Policja prosi wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu rysopisów lub samych personaliów sprawców o kontakt z policjantem zajmującym się tą sprawą. Należy dzwonić wybierając numer telefonu do asp. szt. Marcina Górnego - 32 44 93 237 lub do sekretariatu wydziału kryminalnego z końcówką 280.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Z ponad 2 promilami przez kobiórskie drogi
Z ponad 2 promilami przez kobiórskie drogi
51 pszczyńskich policjantów nominowanych na wyższy stopień
51 pszczyńskich policjantów nominowanych na wyższy stopień
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18