Pływacki Test Coopera na 100-lecie Powstań Śląskich

Goczałkowice-Zdrój29.10.2019, 08:03

GOSiR w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w „Pływackim Teście Coopera w 100-lecie Powstań Śląskich". Test odbędzie się 16 listopada br. w krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Test pływacki skierowany jest do wszystkich klientów krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Weryfikacja sprawności fizycznej zawodnika następuje na podstawie podjęcia przez niego próby pływania dowolnym stylem, nieprzerwanie przez 12 minut. Dystans testowy jest mierzony z dokładnością do 25 metrów. Co istotne, wyniki są w odmienny sposób interpretowane w odniesieniu do kobiet i do mężczyzn. Istnieją także różnice ze względu na wiek. Do oceny sprawności fizycznej zawodnika służą specjalne tabele, w których znajdują się konkretne normy.

Zapisy do Pływackiego Testy Coopera przyjmowane są do 14 listopada drogą elektroniczną (sport@goczalkowicezdroj.pl z dopiskiem „ Pływacki Test Coopera”). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. W przypadku nie osiągnięcia limitu uczestników, zapisów będzie można dokonać także w dniu testu, nie później, niż 10 minut przed rozpoczęciem kolejnej serii. Dla każdego uczestnika przewidywany jest okolicznościowy medal, certyfikat i specjalny czepek. Udział w teście jest bezpłatny. Wręczanie okolicznościowych medali oraz certyfikatów będzie prowadzone na bieżąco po skończonej próbie. Więcej informacji tutaj.

(źródło: GOSiR)

Reklama

Reklama

 

KK

T G+ F

Zobacz także

Uczennice
Uczennice "Samochodówki" na ogólnopolskim konkursie fryzjerskim
Floriany 2020. Najlepsze prospołeczne inicjatywy OSP
Floriany 2020. Najlepsze prospołeczne inicjatywy OSP
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Wielki sukces GKS-u Pniówek
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Samorządowcy pytają o czerwoną strefę
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze
Nowa nawierzchnia na "Orliku" przy POSiRze

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20