Płynęli po zwycięstwo

30.01.2006, 11:51

gmina Miedźna

W ubiegły piątek na krytej pływalni w Woli 149 uczniów wystartowało w I Drużynowych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Gminy Miedźna.

basen008Chociaż na zewnątrz panowała siarczysta zima, atmosfera była naprawdę gorąca. 28 stopni wewnątrz i wspaniały doping kibiców zrobiły swoje. Wśród młodych pływaków dało się zauważyć wiele talentów pływackich. W ogólnej klasyfikacji z sumą 312 punktów na pierwszym miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli, zaś wśród gimnazjów niepokonane okazało się Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Woli. Drugie miejsce wywalczyły w swoich kategoriach kolejno SP nr 1 w Woli oraz Gimnazjum nr 1 w Woli. Trzecie miejsce zajęły SP we Frydku oraz Gimnazjum w Miedźnej. Zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy i życzymy zapału w rozwijaniu pływackiej kariery.

(Fot. Infopres)

Infopres

T G+ F

Zobacz także

Martyna Witczak wraz z reprezentacją Śląska zdobyła mistrzostwo Polski U-14
Martyna Witczak wraz z reprezentacją Śląska zdobyła mistrzostwo Polski U-14
Wicemistrzostwo dla badmintonistów z Pszczyny
Wicemistrzostwo dla badmintonistów z Pszczyny
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18