
Płynęli po zwycięstwo
| 30.01.2006, 11:51 |
gmina Miedźna
W ubiegły piątek na krytej pływalni w Woli 149 uczniów wystartowało w I Drużynowych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Gminy Miedźna.
Chociaż na zewnątrz panowała siarczysta zima, atmosfera była naprawdę gorąca. 28 stopni wewnątrz i wspaniały doping kibiców zrobiły swoje. Wśród młodych pływaków dało się zauważyć wiele talentów pływackich. W ogólnej klasyfikacji z sumą 312 punktów na pierwszym miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli, zaś wśród gimnazjów niepokonane okazało się Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Woli. Drugie miejsce wywalczyły w swoich kategoriach kolejno SP nr 1 w Woli oraz Gimnazjum nr 1 w Woli. Trzecie miejsce zajęły SP we Frydku oraz Gimnazjum w Miedźnej. Zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy i życzymy zapału w rozwijaniu pływackiej kariery.
(Fot. Infopres)
Infopres

.jpg)



.jpg)








