PLKS w I lidze!!!!

15.05.2007, 14:45

Kibicom siatkówki z powiatu pszczyńskiego nie trzeba mówić jak blisko awansu do I ligi jest drużyna PLKS-u Pszczyna.

Dzisiaj o 18.00 w Warszawie trzeci już mecz z AZS AWF Warszawa. Jeżeli pszczynianki wygrają spotkanie, automatycznie zapewnią sobie awans. Na miejscu będzie nasz korespondent, który po każdym secie będzie informował o wyniku meczu. Rozpoczynamy naszą relację:

Katarzyna Brzezowska - Libero

Pszczyńskim dziewczynom przyjechała kibicować 15 osobowa grupa kibiców z Pszczyny.
Mecz siatkarski rozgrywa się w ogromnej hali AWF Warszawa.

Pierwsze informacje nie są najlepsze - nasze dziewczyny przegrywają kilkoma punktami.

Niestety przegraliśmy pierwszy set 11:25

Trener wpuścił wszystkie zawodniczki na parkiet już w pierwszym secie.
Gra się nam nie układa, podstawowy skład robi mnóstwo błędów.

Właśnie rozpoczął się drugi set.

DRUGI SET WYGRANY

W drugim secie dziewczyny zrehabilitowały się i pokonały swoje rywalki 25:18, a więc mamy 1:1 w setach.
Po pierwszym nieudanym secie dziewczyny odnalazły ducha walki i pokazały co potrafią.
Oby tak dalej.

Przed nami set trzeci

Trzecia potyczka rozpoczęła się obiecująco Pszczyna prowadzi przewagą kilkupunktową

W trzecim secie jest bardzo emocjonująco - setbol dla Pszczyny
Bardzo wyrównany set początkowo prowadziliśmy 4:0 potem Warszawa 5:4, potem punkt za punk i w końcu wygraliśmy 25:23

Trzeci set dla Pszczyny

W całym trzecim secie w miarę dobrze funkcjonuje nasz atak, ale za to bardzo dobrze funkcjonuje blok.
Na hali jest ogromny doping !!!
Cieszymy się i czekamy jak wypadnie set czwarty

W czwartym secie 10:7 dla Warszawy
Pszczyna popołniła kilka głupich błędów.

Warszawa niestety prowadzi 17:11 coś popsuło się w naszych szeregach, ale dziewczyny nie poddają się i walczą dalej

Mnóstwo błądów popełnionych przez nasze dziewczyny, od początku prowadzenie Warszawskiej drużyny.
Przewaga pogłębiała się z minuty na minutę aż w końcu przegraliśmy tego seta do 15

Czwarty set przegrywamy 15:25

Mamy więc w setach 2:2 a właśnie rozpoczął się piąty set
Trzymajmy kciuki i mamy nadzieję na wygranie tego seta i całego meczu.

Piąty set rozpoczął się na plus dla Pszczyńskich siatkarek prowadzimy 2:0.

Zmiana stron w tie-break 8:3 prowadzimy - dziewczyny górą !!!!!!:)

Po zmianie stron Warszawa odrabia kilka punktów ale dziewczyny idą jak złoto

Wygraliśmy 15:7

PLKS PSZCZYNA WYGRYWA W MECZU tie-breaku 15:7 czyli w sumie 3:2 w setach.
Serdecznie i szczerze gratulujemy i witamy w I lidze.

Pszczyna górą dziękujemy za tak wspaniałą postawę naszych siatkarek, najbardziej wytrwali kibice, którzy pojechali na mecz nie zawiedli się, a wręcz przeciwnie wyjadą z Warszawy z podniesionym czołem i dumni pszczyńskich siatkarek.

Portal Infopres.pl składa serdeczne gratulacje dziewczynom, a wam kibicom dziękujemy za doping, myślę że że ten wygrany mecz to także Wasza zasługa.