PLKS: W czwartek próba generalna

20.09.2006, 18:58

Każdy kibic, który chciałby zobaczyć siatkarki PLKS Pszczyna w przedsezonowej próbie generalnej, powinien zjawić się w czwartek (21.09) o godzinie 18:00 na hali pszczyńskiego MORiS-u.

Wtedy to podopieczne Wojciecha Bućko zagrają pojedynek kontrolny z MKS-em Andrychów.

W porównaniu do poprzedniego sezonu zespół jest mocno przebudowany. Ze składu, który walczył o awans do Serii B w zeszłym sezonie pozostały tylko: Katarzyna Brzezowska, Barbara Pilch, Julia Jurczyk, Aleksandra Drwięga oraz Daria Pala.Po przerwie spowodowanej ciążami i urlopami macierzyńskimi na parkiet wracają: Angelika Niechwiej i Anna Bujak-Gwiżdż.

Nowymi zawodniczkami są z kolei: Anna Kaczmar (21-letnia rozgrywająca występująca poprzednio w Sokole Chorzów), Karina Grząba (24-letnia atakująca także z Sokoła Chorzów), Maria Haratyk (19-letnia atakująca z Kuźni Ustroń) oraz Joanna Markiel (19-letnia środkowa z Orła Kozy). Szeroką kadrę uzupełniają środkowe: Agata Kapias (18-latka grająca do tej pory w zespole juniorek PLKS) oraz dwie bardzo wysokie 17-latki grające poprzednio w Zawiszy Sulechów: Joanna Chłopecka (190 cm) i Kinga Woźniak (194 cm).

Już wkrótce na naszym portalu będzie można przeczytać wywiad z trenerem zespołu Wojciechem Bućko. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

rin

T G+ F

Zobacz także

Próba samobójstwa w Goczałkowicach
Próba samobójstwa w Goczałkowicach
Nieudana próba samobójcza
Nieudana próba samobójcza
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym
Cykl spotkań „Dobra starość, długie życie” w Starostwie Powiatowym
Chochla 2019 z finalistą programu MasterChef
Chochla 2019 z finalistą programu MasterChef

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18